Завантажити ще

Майже 500 тисяч українців отримали 6500 гривень "єПідтримки"

Майже 500 тисяч українців отримали 6500 гривень
Фото: facebook.com/mykhailofedorov.com.ua

Станом на 22 березня вже майже 500 тисяч українців отримали допомогу від держави у розмірі 6500 гривень. Кошти надходять по черзі - спочатку виплатили тим, хто подав заявки першого дня. Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у своєму телеграм-каналі.

Отримати 6500 гривень можуть чинні ФОП 1-4 групи, які сплатили ЄСВ за IV квартал 2021 року або загалом за минулий рік. Крім того, отримати фінансову підтримку зможуть усі наймані працівники (крім працівників бюджетних установ, фондів загальнообов'язкового державного страхування та державної служби).

Федоров також нагадав, що у зв'язку з цією виплатою почастішали випадки шахрайства.

- Люди отримували смс, що їм потрібно нібито перейти за посиланням, щоб отримати 6500 грошової допомоги. Це чергове інтернет-шахрайство. Будьте уважні. Повідомлення про нарахування грошей надійде вам у додатку того банку, клієнтом якого ви є, – наголосив міністр цифрової трансформації України.

Федоров уточнив, що загалом на "єПідтримку" відправили майже 4 млн заявок.

Раніше Федоров розповів, що отримані гроші можна перевести на іншу картку та зняти ці кошти, можна платити онлайн, можна за допомогою телефону платити. Будь-які операції дозволені із цими коштами. Це зроблено, щоб українці могли купити все необхідне та не думали про якісь складнощі.