Завантажити ще

Гороскоп на 23 березня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 23 березня для всіх знаків Зодіаку
Фото: p2722754 з вебсайту Pixabay

Більше гороскопів у телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, день особливо сприятливий для людей, зайнятих творчістю. Якщо з ранку ви ще клюватимете носом, то вже години об одинадцятій ваша внутрішня енергія почне випліскуватися назовні.

♉️ ТЕЛЬЦІ, вас буде супроводжувати успіх у відносинах з людьми, особливо з протилежною статтю. Ймовірно відновлення старих серцевих уподобань.

♊️ БЛИЗНЮКИ, цей день буде найбільш сприятливим для відновлення дружніх стосунків. Слід звернути увагу на вирішення професійних завдань.

♋️ РАКИ, сьогодні є небезпека потрапити під вплив власних ілюзій та самообману. Можливо, ви зненацька отримаєте гроші і навіть не в одному місці.

♌️ ЛЕВИ, для працівників інтелектуальної праці, можливо, настане полегшення: сьогодні ви можете укласти вигідні договори на проведення наукових робіт. Коли звільнитеся, вирушайте всією сім'єю відпочити, якщо є така можливість.

♍️ ДІВИ, на вас чекають фінансові втрати - все через надмірну самовпевненість. Ваше почуття може стати на заваді кар'єрі. Підвищиться небезпека харчових отруєнь, побутових травм, аварій.

♎️ ТЕРЕЗИ, настрій може зовсім опуститься до нуля, якщо тільки ви не зустрінете людину, спілкування з якою змусить забути про неприємне. Того, хто не замислюється над далекими труднощами, підстерігають близькі неприємності. Будьте обережні, якщо поруч військові дії або великий трафік машин.

♏️ СКОРПІОНИ, сьогодні не підганяйте події - це не найсприятливіший день для кардинальних змін. Вдалий день для творчих професій. Заспокойтеся, нехай усе йде своєю чергою. Успіх супроводжуватиме на кожному кроці.

♐️ СТРІЛЬЦІ, сьогодні ви організовані, зібрані, здатні виконати велику роботу. Не зваблюйтеся привабливими пропозиціями. Успішною буде інтелектуальна та творча діяльність, яка надихне новими ідеями.

♑️ КОЗЕРОГИ, сьогоднішній день - найкращий фон для ділових поїздок та переговорів. Велика ймовірність того, що вас попросять заплатити за старими рахунками. Дуже активний, насичений справами та розмовами день.

♒️ ВОДОЛІЇ, у першій половині дня можливі порушення планів. Доведеться повернутися до питань, що вставали раніше і вже вважалися закритими. Не варто розслаблятися! Вам потрібні сьогодні воля і розум.

♓️ РИБИ, день хороший, як для розумової, так і для фізичної роботи. Виникне безліч невідкладних справ - навряд чи їхнє здійснення піде Вам на користь. Можливі перебої у подачі електроенергії. Імовірні побутові турботи.