Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
26 лютого
Завантажити ще

В Україні на час війни заборонили користуватися відеореєстраторами

В Україні на час війни заборонили користуватися відеореєстраторами
Фото: t.me\Укравтодор

В Україні прийнято заборону на використання відеореєстраторів на авто- та мототранспорті. Вона поширюється на всі регіони України і діятиме до закінчення війни – щоб уникнути поширення зйомок блокпостів та військової техніки. Про це 21 березня повідомляє у своєму телеграм-каналі прес-служба "Укравтодору".

Рішення прийнято, щоб уникнути розголошення інформації, яка може допомогти ворожій армії. Зокрема, заборонено фотографію та відеозйомку доріг загального користування, об'єктів загального призначення, об'єктів інфраструктури, блокпостів, укріплень, розташування, зосередження або переміщення військових частин (підрозділів) сил оборони.

Керівник Управління зі зв'язків із громадськістю ЗСУ Богдан Сеник у коментарі "УП" уточнив, що це застереження дуже важливе для всіх регіонів, але насамперед для тих, де тривають бойові дії.

- Це рішення військового командування доведене до представників військових адміністрацій, вони мають наголошувати на цьому для громадськості, - повідомив він.

А В ЦЕЙ ЧАС

У Білорусі почали затримувати громадян за зйомку військової техніки

Силові органи Білорусі почали затримувати громадян за зйомку військової техніки. Їх звинувачують у сприянні екстремізму. Про це повідомляє БелТа.

Так, за даними слідства, 33-річний мешканець Пінська 27 лютого фотографував на камеру мобільного телефону військову техніку, здійснював зйомку пересувань військового транспорту. Потім він зв'язався з адміністраторами телеграм-каналу, який у Білорусі вважають екстремістським, та передав для публікації фото й відео з пересуванням військової техніки.