Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
12 квiтня
Завантажити ще

Гороскоп на 21 березня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 21 березня для всіх знаків Зодіаку
Фото: Герман Трауб з Pixabay

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, день загалом сприятливий. Якщо ви в сварці, саме час помиритись. Можливо, сьогодні вам запропонують вигідну справу. Фортуна благоволіє конструкторам та архітекторам.

♉️ ТІЛЬЦІ, на службі сьогодні вам слід бути дуже обережним та уважним. Зустріч із коханою людиною буде надзвичайно пристрасною.

♊️ БЛИЗНЮКИ, цей день дуже сприятливий для мандрівок, особливо якщо врахувати фінансове становище, від якого залежить будь-яка подорож. Можливі проблеми із травленням.

♋️ РАКИ, на вас можуть чекати нагороди або осуду, залежно від того, як ви діяли в минулому. Ваші стосунки можуть зайти в глухий кут.

♌️ ЛЕВИ, сьогоднішній день зробить стосунки з людьми більш гармонійними, якщо обидві сторони забудуть образи та претензії. Можливі ділові зустрічі або телефонні переговори із друзями чи родичами.

♍️ ДІВИ, щоб не проспати на роботу, бажано завести надійний механічний будильник, тому що електронний ви напевно не почуєте. Імовірні конфлікти з близькими, особливо зі старшими родичами.

♎️ ТЕРЕЗИ, непередбачені подія може призвести до серйозних конфліктів вдома. Можливо, доведеться звалити на себе всі домашні обов'язки або доглядати хворого родича.

♏️ СКОРПІОНИ, успіх вам гарантований лише тоді, коли ви зумієте правильно вибрати момент та переконати оточуючих у своїй правоті. День вам непоганий, однак, варто врахувати фактори ризику у ваших справах.

♐️ СТРІЛЬЦІ, цей день вдалий для зачаття дитини та інтимної близькості, але він поганий для здійснення великих покупок. Багато хто отримає премії або гонорари.

♑️ КОЗЕРОГИ, сьогодні проявіть мудрість і витримку. Сьогодні можна сміливо брати позички та робити грошові вклади під відсотки. Дотримуйтесь у всьому міри, особливо це стосується гострого та солоного.

♒️ ВОДОЛІЇ, якщо у вас є друзі, з якими ви з якихось причин посварилися і давно не бачилися, запросіть їх у гості. Варто більше уваги присвятити собі, своєму здоров'ю.

♓️ РИБИ, постарайтеся лягти спати раніше. Не будьте невдячними. На думку прийдуть плідні ідеї, які не факт, що допоможуть, проте врятують вас від банкрутства та кредитів.