Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
22 квiтня
Завантажити ще

Гороскоп на 20 березня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 20 березня для всіх знаків Зодіаку
Фото: pxfuel.com

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, сьогодні ви будете мати рідкісний успіх у протилежної статі. Можливо, ви відчуєте біль у ділянці шлунка, тому не сконфузіться на можливих побаченнях.

♉️ ТІЛЬЦІ, приділіть особливу увагу розминці або відмовтеся від занять і просто прогуляйтеся на свіжому повітрі. Хочеш не хочеш, а доведеться розщедритися, адже всього не заплануєш.

♊️ БЛИЗНЮКИ, активний, творчий день. Ваша стриманість буде сприйнята близькою людиною як неувага, що може призвести до непорозумінь та образ.

♋️ РАКИ, існує ймовірність емоційних зривів, і, якщо вам належить звертатися до державних інстанцій, зберігайте самовладання. Приділіть більше уваги дітям.

♌️ ЛЕВИ, сьогодні зберігайте мудрість та витримку. Сміливо виявляйте ініціативу, висуйте на розгляд колег та начальства свої ідеї та пропозиції.

♍️ ДІВИ, не виключено, що ввечері на вас чекає радісне побачення. Якщо таке трапиться, розслабтеся, а потім прийміть перед сном теплу ванну.

♎️ ТЕРЕЗИ, день не особливо хороший. Але після обіду ваш настрій зміниться, ви відчуєте себе зібраніше, справи підуть краще. Вигідно продавати валюту.

♏️ СКОРПІОНИ, день загалом сприятливий. Можлива зустріч із людиною, з якою ви колись були пов'язані по роботі та не бачилися дуже давно. Також можлива фінансова потурання. Подарунки, або податкові канікули, наприклад.

♐️ СТРІЛЬЦІ, сьогоднішній вечір зробить подружні стосунки більш гармонійними. У відношенні з начальством не рекомендується втрачати почуття міри та такту.

♑️ КОЗЕРОГИ, постарайтеся уникнути сварки з коханою людиною, можливо сьогодні це виявиться важко виконати. Чим складніше завдання, тим краще ви його реалізуєте. Будьте обережні з електроприладами.

♒️ ВОДОЛІЇ, цей день дуже сприятливий для мандрівок, особливо якщо врахувати фінансове становище, від якого залежить будь-яка подорож.

♓️ РИБИ, на службі сьогодні слід бути дуже обережним та уважним. Зустріч із друзями обіцяє цікавий вечір. Вам можуть зробити вигідну ділову пропозицію, від якої не слід відмовлятися. Вдало складуться любовні та сімейні стосунки.