25 травня
Завантажити ще

Starlink став найбільш завантажуваною програмою в Україні: як встановити

Starlink став найбільш завантажуваною програмою в Україні: як встановити
Фото: pixabay.com

Програма Starlink, яка дозволяє користувачам смартфонів отримати доступ до супутникового інтернету від Space-X, стала найбільш завантаженою програмою в Україні. Про це розповів міністр цифрової трансформації Михайла Федорова.

- Тільки в неділю, 13 березня, програму завантажили 21 000 разів у всьому світі в магазинах App Store та Google Play. Це найбільша кількість завантажень у світі за один день. Причому більшість із них походили з України. Також загалом додаток завантажили в Україні майже 100 000 разів, за останні два тижні кількість інсталяцій у світі зросла більш ніж утричі, - розповів Федоров.

Starlink надає широкосмуговий доступ до інтернету в місцях, де доступ був ненадійним або повністю відсутнім у будь-якій точці планети. Додаток необхідний, щоб встановити зв'язок із супутником і щоб запрацював інтернет.

Програму Starlink для iPhone та Android можна завантажити в App Store та Google Play.

Станції супутникового Інтернету Starlink з'явились в Україні 28 лютого. Після військового вторгнення РФ до України Мінцифри звернулося до підприємця США Ілона Маска з проханням надати доступ до Starlink.