Завантажити ще

Гороскоп на 17 березня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 17 березня для всіх знаків Зодіаку
Фото: falco з сайту Pixabay

Більше гороскопів у телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, не приймайте жодних важливих рішень та серйозних зобов'язань – на сьогоднішній день час для цього ще не настав. Успіх буде супроводжувати вас на кожному кроці.

♉️ ТЕЛЬЦІ, ви насилу переноситимете любовні розчарування, романтичний настрій не дозволить займатися роботою, що призведе до поганих наслідків. Також можливе знайомство з людиною здалеку.

♊️ БЛИЗНЮКИ, сьогодні до вас звернуться з діловою пропозицією, але приймати її відразу не варто, тому що вона виявиться не дуже вигідною. Усі неприємності, що підстерігають вас сьогодні, сприймайте без емоцій.

♋️ РАКИ, цей день дуже сприятливий для мандрівок, особливо якщо врахувати фінансове становище, від якого залежить будь-яка подорож. У гіршому випадку вам доведеться бігти до інших місць.

♌️ ЛЕВИ, сьогодні ви будете мати рідкісний успіх у протилежної статі. Звістка, яка сьогодні прийде до вас, стане дуже несподіваною і радісною для всіх домочадців. Підходящий момент для з'ясування стосунків із коханою людиною. Будьте обережні з комп'ютером.

♍️ ДІВИ, день в цілому сприятливий. Про всяк випадок обійдіть питання спадщини, інакше нічого, крім роздратування та образ, не вийде. Співробітництво принесе прибуток та вигідні ділові зв'язки. Вигідно купувати валюту.

♎️ ТЕРЕЗИ, на службі сьогодні слід бути вкрай обережним і уважним. Можливо, доведеться чимало похвилюватися через вчинки сина чи доньки. Або ж через невиконані обіцянки, будь-ким даних вам.

♏️ СКОРПІОНИ, сьогодні ви отримаєте задоволення від будь-якого фізичного навантаження - так ви скинете напругу, що накопичилася. Ви зможете інтуїтивно зрозуміти, як узгодити особисті честолюбні задуми з бажаннями оточуючих вас людей.

♐️ СТРІЛЬЦІ, слід остерігатися прагнення авторитарності та надмірної прискіпливості до недоліків оточуючих, інакше до кінця дня ризикуєте залишитися на самоті. Утримайтеся від невгамовних бажань у цей день.

♑️ КОЗЕРОГИ, день навряд чи буде багатий на події. Не слід розробляти нові проекти. Ваша прискіпливість може спровокувати конфлікт між вами та коханою людиною. Добре підуть справи у службовців.

♒️ ВОДОЛІЇ, несприятливий день для активності у справах, натиску в досягненні мети, однак, уникайте впертості та надмірної наполегливості у спілкуванні. Спілкування з близькими та коханими принесе задоволення.

♓️ РИБИ, сьогодні виявіть мудрість і витримку. Довірча бесіда поверне упевненість у свої сили. Сьогодні надовго не упускайте дітей з уваги, щоб не загубилися або не наробили лиха. Тим, хто страждає на хвороби шлунка, рекомендується виключити сьогодні з меню солоне та гостре. Добре підуть справи у фінансистів.