Завантажити ще

У Дніпрі рятують чотирьох новонароджених, які 16 днів перебували під обстрілами у луганській лікарні

У Дніпрі рятують чотирьох новонароджених, які 16 днів перебували під обстрілами у луганській лікарні
Фото: facebook.com/100064852204018/posts/334295245408880/?d=n

До Дніпровської обласної дитячої клінічної лікарні привезли чотирьох малюків, яких протягом 16 днів рятували на Луганщині. Малюки народилися раніше за визначений термін, і двоє з них важать менше 1500 грамів, повідомили в пресслужбі Луганської обладміністрації.

- Шістнадцять діб медичний персонал Луганської обласної дитячої клінічної лікарні під обстрілами рятував життя чотирьом малюкам, що передчасно народилися. Двоє з них мають вагу менше 1500 грамів, один - киснезалежний, другий тільки почав дихати самостійно. Тому діти потребують тривалої реабілітації, - наголосили у пресслужбі.

Немовлят доправили до Дніпровської обласної дитячої клінічної лікарні. Тепер про них опікуватимуться найкращі фахівці-неонатологи.

Рішення евакуювати малюків було прийнято через щоденні обстріли, коли їх доводилося щодня спускати в підвальне приміщення.

Разом із маленькими пацієнтами, у Дніпро переїхали двоє медпрацівників Луганської обласної дитячої клінічної лікарні, які залишилися на своїх робочих місцях.

- Війна – це час тяжких випробувань, це час милосердя, перевірка на людяність. Кожен із 20 днів російського вторгнення відзначений героїзмом людей мирних професій. Але історії наших дитячих лікарів, які у розбомблених рашистами медзакладах, творять дива – просто вражають! - наголосив голова Луганської обладміністрації Сергій Гайдай.