20 травня
Завантажити ще

Гороскоп на 16 березня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 16 березня для всіх знаків Зодіаку
Фото: Ганс Браксмаєр з Pixabay

Більше гороскопів у телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, сьогодні ваші звичайні рішучість і натиск можуть трохи ослабнути, але це непогано. Іноді потрібно просто поміркувати, проаналізувати, куди і навіщо ви рухаєтеся, та підкоригувати плани.

♉️ ТЕЛЬЦІ, до змін потрібно бути готовим, особливо фінансово. Так що перестаньте тринькати і займіться формуванням фінансової подушки безпеки, інакше бути біді.

♊️ БЛИЗНЮКИ, ваші проблеми на любовному фронті викликані занадто високою планкою, яку ви встановили для партнера. Подумайте, чи ви самі цій планці відповідаєте. Може, варто бути реалістичнішим?

♋️ РАКИ, сьогодні той день, коли потрібно починати реалізувати всі свої надзвичайні проекти: відкривати бізнес, йти з офісу у фріланс і т. п. Не втрачайте таку можливість.

♌️ ЛЕВИ, переконайтеся, що ваші поточні рішення – результат ваших власних амбіцій та бажань, а не від чийогось тиску. Робіть тільки те, що вам хочеться, не дозволяйте іншим нав'язувати вам свої бажання.

♍️ ДІВИ, сьогодні цілком ймовірно отримання фінансових заохочень або якихось інших бонусів, які ви заслужили своєю роботою. Але хтось із заздрощів спробує позбавити вас цього. Будьте наполегливими, відстоюйте свої інтереси, якщо знадобиться - залучайте професіоналів, але в жодному разі не відступайте.

♎️ ТЕРЕЗИ, дивіться, наскільки ви суверенні у своїх діях. Чи не є пішаком у чужій грі? Чи не маніпулює хтось вами так спритно, що ви цього навіть не помічаєте? Якщо у відносинах присутні маніпуляції – рвіть такі стосунки, навіть не думаючи.

♏️ СКОРПІОНИ, сьогодні можлива доленосна зустріч з людиною, яка вплине на ваше життя. Тільки не дозволяйте своїй гордині все зіпсувати, відразу займіть позицію учня і готуйтеся до отримання нових важливих знань.

♐️ СТРІЛЬЦІ, невелика економія вам зараз не зашкодить. Не потрібно у всьому себе затискати, але уважніше стежити, куди і як ви витрачаєте свої кровно зароблені, вам просто потрібно.

♑️ КОЗЕРОГИ, ви сьогодні закриті від оточуючих, вам складно ділитися почуттями та заводити нові зв'язки – дружні, любовні, або навіть ділові. Але нічого – цей стан швидко пройде.

♒️ ВОДОЛІЇ, не дозволяйте нікому керувати вашими фінансами, крім вас. Не посвячуйте нікого у власну фінансову ситуацію, навіть найближчих. Ваше матеріальне становище має хоча б на якийсь час стати таємницею для оточуючих.

♓️ РИБИ, використовуйте сьогодні свої сильні сторони на всю силу, будьте практичні, аналізуйте все і вся, підраховуйте плюси та мінуси. А емоції прибережіть для іншого дня.