Завантажити ще

Відомий український скульптор присвятив нову роботу "російському військовому кораблю"

Відомий український скульптор присвятив нову роботу
Фото: Facebook Колодько ст

Відомий ужгородський художник та скульптор, автор серії міні-скульптурок Михайло Колодко увічнив легендарну фразу українських прикордонників про "російський військовий корабель". Про це повідомляє на сторінці у Фейсбуці Kolodko Art.

Колодко, відомий своїми оригінальними міні-скульптурками, з яких понад 50 встановлені в Ужгороді, нову роботу присвятив легендарній фразі українських прикордонників із острова Зміїного про "російський військовий корабель".

Нову міні-скульптуру встановили в Угорщині на "московській набережній". Вона являє собою корабель з карикатурним обличчям російського президента.

Скульптуру встановили на стовпчику, який символізує відомий невербальний знак із середнім пальцем.

Фото
Фото
14 Березня 202215:26

Фраза "Російський військовий корабель, йди на х@й" стала мемом після першого дня війни в Україні. Російський флот переважаючими силами атакував українських прикордонників на острові Зміїний та запропонував здатися. У відповідь пролунала та сама фраза. Прикордонну заставу стерли з лиця землі, захисники острова вважалися загиблими, проте пізніше стало відомо, що вони (або принаймні частина з них) живі, взяті в полон і утримуються у Севастополі.