17 травня
Завантажити ще

Гороскоп на 15 березня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 15 березня для всіх знаків Зодіаку
Фото: herwigclaeys0 з Pixabay

Більше гороскопів у телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, ви явно потребуєте відпочинку, але, на жаль, найближчим часом про нього доведеться забути. З іншого боку, ви затребувані та завалені роботою – багато хто мріє про таке.

♉️ ТЕЛЬЦІ, будьте гранично акуратні з документами, фіксуйте все на папері, прописуйте домовленості. Легковажність і будь-яка помилка сьогодні можуть дуже вам нашкодити, особливо, якщо ви живете поруч із військовими діями або маєте претензії в суді.

♊️ БЛИЗНЮКИ, схоже, хтось із ваших близьких застосовує не найправильніші тактики по відношенню до вас, вдаючись до тиску та емоційного шантажу. Не терпіть таке ставлення, одразу дайте зрозуміти, що з вами так не можна.

♋️ РАКИ, сьогодні ваше соціальне життя буде на піку. Ви гратимете серйозну роль в оточенні, а для когось можете опинитися в ролі наставника, ділячись корисними знаннями та досвідом.

♌️ ЛЕВИ, вам сьогодні доведеться виявити чудеса дипломатії, щоб поступитися, але не прогнутися. Вам не потрібні конфлікти, але й підкорятися чужій волі вам не варто. Лавіруйте.

♍️ ДІВИ, у вас сьогодні з'явиться можливість проявити себе в повному блиску, так що не надумайте ховати голову в пісок і боятися виглядати краще за інших. Бути найкращим -  припиніть соромитися.

♎️ ТЕРЕЗИ, ваша нетерплячість може зіграти з вами злий жарт. Не приймайте надто поспішних рішень сьогодні, все обмірковуйте. І в жодному разі не вплутуйтеся в конфлікти.

♏️ СКОРПІОНИ, розум сьогодні говорить одне, а внутрішні інстинкти – інше. Ваше завдання примирити розум та інтуїцію, постаратися знайти таке рішення, яке б дозволило вам припинити метатися і почати почуватися гармонійно.

♐️ СТРІЛЬЦІ, ви сьогодні занадто нервозні та загострено реагуєте на оточуючих і на те, що відбувається з вами. Опануйте себе – відстоювати свої межі не обов'язково з кулаками. Досить спокійної впевненості та вагомих аргументів.

♑️ КОЗЕРОГИ, вам потрібно пам'ятати, що стосунки — це не лише квіточки та любовні втіхи, але найчастіше і кропітка праця з пошуку компромісу, і бажання краще зрозуміти іншого та піти назустріч.

♒️ ВОДОЛІЇ, не дозволяйте чинити на вас тиск. Ставте свою свободу вище за чиюсь нав'язану волю. І не заганяйте себе в рамки, ви можете набагато більше, ніж зараз. Позбавтеся страхів та упереджень і робіть.

♓️ РИБИ, день сьогодні вдалий для планування, складання списку справ. Запишіть всі завдання та помічайте виконані. Таким чином ви підвищите продуктивність у рази.