Завантажити ще

Заслужений військовий льотчик РФ закликав окупантів негайно припинити бомбардування міста України

Заслужений військовий льотчик РФ закликав окупантів негайно припинити бомбардування міста України
Фото: відеоекран

Заслужений військовий льотчик Росії, учасник бойових дій в Афганістані та Чечні, полковник авіації Геннадій Штерн, який мешкає у Черкасах, 13 березня звернувся із закликом до російських льотчиків негайно припинити знищення міст та сіл України.

- У цей особливий час звертаюся до льотчиків фронтової авіації ВПС Росії! Я виріс на черкаській землі, звідси пішов до авіації. Боляче дивитись на засипану бомбами та ракетами чудову українську землю, яку у квітні цього року потрібно орати та засівати, а не гробити.

Ми з вами літали у спільному небі, на одних літаках, з одних і тих самих аеродромів, ми товаришували, я виховав двох командувачів у повітряних силах України західного напрямку – генерал-майора Марченка Олексія Станіславовича та східного – полковника Листопада Валентина Антоновича. Це чудові, відомі люди та льотчики, їхніми іменами можна пишатися.

Українська інфраструктура, українські військовослужбовці, українські гарні міста, миролюбне українське населення не мають бути у прицілах ваших літаків, припиняйте бомбардування та обстріли української території з повітря. Чекаю вашого рішення, що виходить з мого звернення. Час не чекає! Впевнений у небайдужій підтримці всіх ветеранів авіації! Полковник Геннадій Штерн, - сказано у відеозверненні.

ДОВІДКА

Геннадій Ісаакович Штерн у 1970 закінчив Єйське вище військове авіаційне училище та у 1982 році – Ленінградську академію авіації. Пройшов службу у ВПС в авіаційних частинах, з'єднаннях та об'єднаннях Північно-Кавказького військового округу до кінця 1999 року. Учасник бойових дій, інвалід війни ІІ групи. Освоїв 31 тип модифікацію літаків, має наліт 4598 годин.

 

Новини по темі: Війна України з Росією