Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
27 лютого
Завантажити ще

Окупанти підривають дамби, але вода в Крим все одно не потече - голова розвідки

Окупанти підривають дамби, але вода в Крим все одно не потече - голова розвідки
Фото: facebook.com/DefenceIntelligenceofUkraine

Окупанти підірвали дамбу на Каховській ГЕС, але їхні плани пустити воду до Криму все одно не здійснилися. Як пояснив начальник ГУР Міноборони України Кирило Буданов, вода Північно-Кримським каналом у Крим піти не зможе, оскільки система гідротехнічних споруд дуже складна. Про це повідомляє Головне управління розвідки.

- Вони спробують подати воду в окупований Крим, оскільки все ж таки чудово розуміють, що всі їхні казки про те, що за ці роки вони вирішили питання з водою – не більш ніж пропагандистський крок. Вони підірвали одну з гребель, частково вода пішла, скажімо так, Північно-Кримським каналом. Але вода просто не може сама йти – це треба розуміти. Це складна система гідротехнічних споруд, що потребує перекачування насосними станціями. Тобто просто так вода туди не пішла і не піде, – пояснив генерал Буданов.

Війна в Україні розпочалася 24 лютого. Тоді російський президент Володимир Путін заявив, що розпочав спецоперацію в Україні - цього ж дня ворог розпочав повномасштабне вторгнення по всій нашій країні. Окупанти обстрілюють не лише інфраструктуру міст та сіл, а й мирних людей. Також противник завдає авіаційних ударів по житлових секторах, жертвами яких стали тисячі звичайних українців.