9 червня
Завантажити ще

Кількість дітей-біженців з України перевищила мільйон - ЮНІСЕФ

Кількість дітей-біженців з України перевищила мільйон - ЮНІСЕФ
Фото: pixabay.com

Нині кількість дітей, які разом із сім'ями рятуються від російського вторгнення в Україну, перевищила 1 мільйон. Більшість сімей виїхали до Польщі, Угорщини, Словаччини, Молдови та Румунії. Про це повідомляє ЮНІСЕФ.

– Кількість дітей, які біжать в інші країни від війни, приголомшує, що свідчить про те, наскільки відчайдушною стала ситуація для дітей та сімей в Україні, – сказав регіональний директор ЮНІСЕФ у Європі та Центральній Азії Афшан Хан.

Він також уточнив, що організація у співпраці з партнерами доставлятиме медикаменти до 22 лікарень у 5 регіонах, що постраждали від війни. На цьому етапі планується допомогти 20 тисячам дітей та матерям. На сьогодні до України вже прибули 6 вантажівок, які доставили майже 70 тонн вантажів. Вони включають засоби індивідуального захисту і медичні, хірургічні та акушерські набори.

Найближчим часом ЮНІСЕФ планує доставити в Україну ще три вантажівки з предметами першої необхідності, такими як засоби розвитку дітей молодшого віку, набори для відпочинку та гігієни. Ці постачання вже прибули до Польщі.

Додаткові постачі знаходяться в дорозі з Копенгагена і Туреччини та мають прибути  в Україну найближчими днями.