Завантажити ще

Гороскоп на 11 березня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 11 березня для всіх знаків Зодіаку
Фото: Герман Трауб з Pixabay

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, сьогодні у вашій дружелюбності та великодушності хтось може побачити корисливі мотиви. Не звертайте уваги на таких людей та їхні безглузді проекції - ви знаєте, що ваша совість чиста.

♉️ ТІЛЬЦІ, будь-які ваші проблеми зі здоров'ям є результатом величезного емоційного стресу, який ви відчуваєте. Причому ви настільки звикли до цих навантажень, що сприймаєте їх як норму. Відпочивати у терміновому порядку і насамперед розвантажити голову!

♊️ БЛИЗНЮКИ, зараз у вас період самоїдства, коли ви зациклюєтеся на власних недоліках, роздмухуючи їх до небес. Заспокойтеся, все не так погано, і незабаром цей стан вас покине.

♋️ РАКИ, сьогодні вам не зашкодить деяка прямолінійність. Якщо у відносинах з партнером виникли якісь непоняття, не ходіть навколо та навколо, ставте питання в лоб.

♌️ ЛЕВИ, вам необхідно якось організувати потік свідомості у вашій голові. А то там каша з фактів, цифр та ідей – вам потрібно зібрати ці шматочки в єдину картину.

♍️ ДІВИ, ви сьогодні сповнені цікавих ідей і прагнете визнання. Що ж, цілком можливо, що саме сьогодні ваші проекти розглянуть та приймуть на «ура». Отже, заохочення від керівництва не за горами.

♎️ ТЕРЕЗИ, день хороший, щоб провести його в колі сім'ї, відвідати рідні місця або зустрітися з другом дитинства. Все, що пов'язане з приємною ностальгією, доведеться вам до душі.

♏️ СКОРПІОНИ, ви як ніколи затребувані та популярні. Ваша особистість приваблює людей та викликає повагу. Тож найближчим часом спокійно купайтеся у хвилях соціального схвалення. Також у вас значно збільшиться можливість здійснити мрію.

♐️ СТРІЛЬЦІ, у вас будуть деякі проблеми з сім'єю, дітьми або питаннями вашого житла. Однак можна витратити гроші на себе коханого. Купити круті курси, необхідне обладнання чи потрібні книги. Такі інвестиції швидко себе окуплять.

♑️ КОЗЕРОГИ, сьогодні день хороший для роздумів, внутрішнього вибору та прийняття рішень. Зовні може не відбуватися нічого значного, але ваші рішення вплинуть на подальше життя.

♒️ ВОДОЛІЇ, ви дуже виснажені, вам хочеться надіслати всіх і вся, але ви пов'язані серйозними зобов'язаннями. Потерпіть зовсім небагато, проект у стадії завершення. А його реалізація принесе вам бонуси та доповнення до репутації.

♓️ РИБИ, ви сьогодні зіткнетеся із завданням, для вирішення якого у вас немає необхідних навичок чи кваліфікації. Не бійтеся ставити запитання та просити про допомогу - інакше просто не впорайтеся.