31 травня
Завантажити ще

McDonald's приготувався закритися в Росії - на сайтах оголошень бургери продають у 3-10 разів дорожче

McDonald's приготувався закритися в Росії - на сайтах оголошень бургери продають у 3-10 разів дорожче
Фото: Avito

У Росії на сайтах безкоштовних оголошень почали втридорога продавати їжу з McDonald's. Про це повідомили російські ЗМІ. Пропозиції з'явилися наступного дня після того, як глава компанії повідомив про тимчасове припинення роботи в Росії. Натомість ресторани компанії 9 березня відкрилися.

Оголошення з'явилися на веб-сайтах Avito. Гамбургер та два соуси з McDonald's пропонують за 100 тисяч рублів. Фірмову паперову склянку з McDonald's намагаються продати за 1,5 тисячі рублів. Пиріжок з вишневою начинкою – за 5 тисяч, соус – за тисячу рублів. Є пропозиції дешевше - за 35 тисяч рублів намагаються продати два "Біг Тейсті", дві порції картоплі фрі та два соуси. У середньому націнка - у 3-10 разів.

Російська актриса Марія Кожевнікова у своєму Instagram завила, що мережа має піти назавжди. "Вирішили піти - провалюйте!" - написала вона у своїх сторіс. Російські користувачі шкодують, що із закриттям ресторанів поменшає безкоштовних туалетів. Видання moskvichmag.ru написало, що ресторани McDonald's надавали можливість почуватися космополітами, оскільки була змога купити такий само чизбургер, як у Нью-Йорку.

8 березня глава McDonald's Кріс Кемпчинскі повідомив про тимчасове призупинення роботи в Росії. 9 березня на сайті мережі в Росії з'явилася заява. У ній сказано, що "Макдоналдс" інформує про тимчасове припинення обслуговування гостей на підприємствах мережі. Офіс компанії продовжить працювати у тому ж режимі. Компанія планує й надалі виплачувати заробітну плату, а також зобов'язується виконувати взяті на себе зобов'язання перед постачальниками та партнерами.

За даними ЗМІ, у Росії відкрито 850 ресторанів McDonald's, в яких працюють 62 тисячі людей. Перший ресторан відкрився 32 роки тому, 31 січня 1990 року, на Пушкінській площі у Москві. У день відкриття у ресторані побували рекордні 30 тисяч людей.