Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
16 квiтня
Завантажити ще

Гороскоп на 10 березня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 10 березня для всіх знаків зодіаку
Фото: pxfuel.com

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, на робочому місці займайтеся виключно своїми професійними завданнями. Сьогодні про будь-які особисті справи, які ви захочете зробити на роботі, стане відомо керівництву. І тоді проблем не уникнути.

♉️ ТЕЛЬЦІ, не переживайте через гроші, витрачені на якісь покупки. Це були навіть не витрати, а вкладення, і вони були зроблені з розумом. Все, що ви придбаєте, служитиме довго і принесе радість.

♊️ БЛИЗНЮКИ, сьогодні найкраще робити ставку на власну ексклюзивність. Подумайте, що відрізняє вас від інших, що ви можете запропонувати такого, чого не зроблять інші. Презентуючи себе, робіть ставку на ці риси.

♋️ РАКИ, якщо сьогодні ваші вчорашні ідеї здадуться вам нецікавими і з'являться нові, відмовтеся від старих проектів, навіть якщо на них було витрачено чимало зусиль. Те, що ви придумаєте сьогодні, буде в рази крутіше.

♌️ ЛЕВИ, якщо вам щось потрібно, говоріть про це в лоба, а краще одразу вимагайте. Так, сьогодні той день, коли ваші прямолінійність та натиск будуть вам тільки на руку. Сонце вже у вас у гостях, тому дійте!

♍️ ДІВИ, якщо намічається якась вигідна угода, постарайтеся не покладати на неї надто великих надій та очікувань. Все може несподівано змінитись, і ви повинні зуміти адаптуватися під ці зміни та вирішити питання хоч і з втратами, але все одно з вигодою.

♎️ ТЕРЕЗИ, вас сьогодні може тягнути на великі незаплановані витрати, ви можете ні з того ні з сього позичити комусь велику суму в борг, хоча самі обмежені у коштах. Намагайтеся зберігати холодний розум і не вестись на ці недоречні душевні пориви. А то спустите все до копієчки.

♏️ СКОРПІОНИ, сьогодні слово не повинно розходитися з ділом. Якщо ви щось обіцяли – виконуйте. Якщо озвучили свою позицію – ваша поведінка має її ілюструвати. Сьогодні вам доведеться обирати з кількох варіантів. Не поспішайте – правильний вибір буде запорукою майбутнього успіху.

♐️ СТРІЛЬЦІ сьогодні день, коли можливості буквально лежать під ногами - нахиляйся та набирай повні жмені. Тож не профукайте їх через нерішучість або лінощі.

♑️ КОЗЕРОГИ, думати про минуле сьогодні краще лише в одному контексті: проаналізувати колишні помилки, щоб більше їх не допускати. А ось розпускати сльози та жаліти себе не варто. Минуле залишилося у минулому, а вам треба рухатися вперед.

♒️ ВОДОЛІЇ, не бійтеся в чомусь наслідувати своїх кумирів або людей, якими захоплюєтеся. Ніхто не дорікне вам у плагіаті, якщо ви не сліпо копіюватимете все, а просто надихнетесь і візьмете щось за основу. Просто додайте своїх штрихів.

♓️ РИБИ, сьогодні чудовий день, щоб втілювати амбіції. У вас є чітке розуміння мети, необхідна енергія та рішучість. Тож сміливо дійте!