Завантажити ще

Девід та Вікторія Бекхем пожертвували 1 мільйон доларів на допомогу українським дітям

Девід та Вікторія Бекхем пожертвували 1 мільйон доларів на допомогу українським дітям
Фото: kulturologia.ru

Англійський футболіст Девід Бекхем та його дружина Вікторія розпочали збір коштів для допомоги українським дітям, які постраждали через війну, яку розгорнула Росія. Зоряне подружжя вже зробило свій скарб у розмірі 1 мільйона доларів. Про це спортсмен повідомив у своєму Інстаграмі.

- Матері змушені тікати разом із дітьми. Сім'ї розлучаються. Дітей забирають із ліжок, щоб уночі покинути свої будинки. "Війна в Україні триває вже другий тиждень, потреби сімей загострюються, а 7,5 мільйона дітей зараз перебувають під загрозою", - зазначив зірка футболу.

Крім пожертвування від своєї сім'ї, подружжя спільно з ЮНІСЕФ відкрило збирання грошей, які будуть спрямовані на допомогу постраждалим від війни українським дітям.

- Ситуація в Україні справді несамовита. Будь ласка, подумайте про те, щоб зробити пожертву у фонд екстреної допомоги, якщо у вас є така можливість, для надання негайної допомоги для підтримки благополуччя дітей, на допомогу медикаментами та забезпечення безпечних місць для сімей, – додала дружина футболіста Вікторія.

Повномасштабне вторгнення в Україну Росія розпочала 24 лютого. Ворожі війська атакують інфраструктуру міст та сіл, а також стріляють у мирних жителів. Президент Володимир Зеленський заявив, що з початку війни в Україні загинуло 52 дитини. Діти стали жертвами обстрілу російських окупантів.