1 жовтня
Завантажити ще

Гороскоп на 9 березня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 9 березня для всіх знаків зодіаку
Фото: pxfuel.com

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, було б чудово провести цей день у компанії друзів, послухати музику. Запальні ритми та колективний драйв, енергія дадуть заряд бадьорості та оптимізму.

♉️ ТІЛЬЦІ, вам сьогодні захочеться зайнятися чимось творчим, далеким від комерції. Бажання схвальне, але якщо вам вдасться знайти баланс між чистою творчістю та комерційною складовою, ви зможете на цьому ще й заробити. Не позбавляйте себе такої можливості.

♊️ БЛИЗНЮКИ, вам сьогодні доведеться обирати між правдою та співчуттям. Подумайте, що для вас важливіше: щоб людина дізналася правду або щоб вона не відчувала болю. Все залежить від вашого рішення.

♋️ РАКИ, іноді показати себе «поганим» та «незручним» - найкращий спосіб донести свою позицію до оточуючих. Вас нарешті помітять і зрозуміють, що на вас треба зважати.

♌️ ЛЕВИ, сьогодні, можливо, вас буде охоплювати апатія, тому вам потрібно зібрати останні сили, щоб не піддатися лінощам. Ви можете зробити багато і завоювати повагу оточуючих, але тільки якщо подолаєте власну пасивність.

♍️ ДІВИ, укладаючи з кимось угоду або домовляючись про щось, прикиньте, наскільки ваші майбутні стосунки можливі у довгостроковій перспективі. Якщо це явно разова угода і подальша співпраця неможлива – краще відмовтеся від неї.

♎️ ТЕРЕЗИ, не звертайте увагу, якщо хтось з вашого оточення вирішить зіпсувати вам настрій, нагадавши про минулі помилки або невдачі. Минуле є минуле, а всі інші також далекі від ідеалу. Тож просто не піддавайтеся на провокацію й уникайте спілкування з такою людиною.

♏️ СКОРПІОНИ, сьогодні є можливість вийти за рамки звичного буття та отримати захоплюючий новий досвід. Тож не поспішайте відмовлятися, якщо вам пропонуватимуть щось незвичне чи екстремальне. Вам обов'язково сподобається.

♐️ СТРІЛЬЦІ, сьогодні найкращий спосіб зблизитися з людьми - допомогти їм у чомусь або зайнятися спільною діяльністю. Тож якщо хочете завоювати чиєсь розташування - запропонуйте свою допомогу в якійсь справі.

♑️ КОЗЕРОГИ, вас сьогодні легко пробити на сантименти. Наприклад, вирішите ви прибрати в кімнаті, а кожна річ почне нагадувати вам про ті чи інші події вашого життя. Що ж, поностальгувати іноді корисно.

♒️ ВОДОЛІЇ, сьогодні можливе зіткнення інтересів ваших та партнера. І ваш гострий язичок легко може спровокувати конфлікт. Намагайтеся свою дотепність застосовувати у менш вибухонебезпечних ситуаціях.

♓️ РИБИ, сьогодні особливий душевний комфорт принесе колективна діяльність та будь-яка спільна робота. Вас люблять, вам довіряють, і колектив сприйматиметься вами практично як сім'я, чи співдружність однодумців, де вам комфортно перебувати.