Завантажити ще

Гороскоп на 7 березня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 7 березня для всіх знаків Зодіаку
Фото: falco з сайту Pixabay

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, вам зараз необхідно подбати про близьких, особливо про літніх родичів. Їм потрібна не тільки ваша турбота, але, можливо, і матеріальна підтримка.

♉️ ТІЛЬЦІ, придушення власних почуттів, особливо негативних, не йде вам на користь. Висловіть все, що накипіло, пожалуйся, поплачте, зрештою. У цьому немає нічого соромного, а вам зате полегшає.

♊️ БЛИЗНЮКИ, зараз вам дуже важливо не виходити за рамки офіційних відносин, дотримуватися регламентів і виконувати роботу точно в строк. Не допускайте панібратства у відносинах із колегами та керівництвом.

♋️ РАКИ, ваші емоції загострені – вам тривожно та страшно, вас атакують неприємні спогади. Але завдяки такому сплеску почуттів можна створити щось неординарне, а ваші творчі здібності високі, як ніколи.

♌️ ЛЕВИ, ваші почуття, що весь цей час перебували в сум'ятті, нарешті, заспокояться. Ви знову почнете міркувати розумно і тверезо і не впускати в голову негатив. Все правильно - щоб усе довкола нормалізувалося, треба почати зі своїх думок.

♍️ ДІВИ, можливо, сьогодні почне змінюватися стиль ваших взаємин з партнером. Спочатку вас це може налякати і навіть здасться, що ваш союз під загрозою. Але потім ви зрозумієте, що ваші стосунки просто подорослішали, і це дуже здорово.

♎️ ТЕРЕЗИ, ви накладаєте на ситуацію занадто багато власних страхів і очікувань, тому не бачите об'єктивної картини, яка насправді не настільки жахлива. Перестаньте панікувати та заспокойтеся.

♏️ СКОРПІОНИ, якщо довкола вас відбувається персональний хаос, ви повинні знайти джерело цього хаосу - людей або обставини. Виявивши джерело, просто ізолюйтеся від нього.

♐️ СТРІЛЬЦІ, у вас сьогодні з'явиться другий шанс справити враження або переконати когось у своїй точці зору. Так що, якщо раніше ви осоромилися або не досягли свого, не впадайте у відчай - все ще може вигоріти.

♑️ КОЗЕРОГИ, настав час упорядкувати своє життя, скласти довгострокові плани, вписатися в довгострокові проекти. Ви самі собі острівець стабільності, так що спокійно робіть свою справу.

♒️ ВОДОЛІЇ, вам потрібно відкинути стереотипи та мати власний погляд на речі. І не боятися, що люди не схвалять ваші ідеї – ви не повинні озиратися на інших. Будьте собою, і все вийде.

♓️ РИБИ, вам просто необхідна підтримка друзів, тому що ваш життєвий тонус прагне нульової позначки. У роботі зараз не треба гнатися за результатом. Робіть те, що вам цікаво, та насолоджуйтесь самим процесом.