Завантажити ще

Письменники Кінг, Барклі та Гейман вирішили розірвати контракти з Росією

Відомі письменники Стівен Кінг, Лінвуд Барклі та Ніл Гейман заявили, що припинять контракти з видавництвами Росії через напад російських військ на Україну.

- Я розумію, що це не велика жертва і матиме не більший ефект, ніж пукнути в ураган, але я не маю наміру відновлювати мої контакти з російськими видавництвами, - написав у Твіттері канадський письменник Барклі.

Пізніше постом Барклі поділився на своїй сторінці і Кінг, зазначивши, що також не працюватиме з російськими видавництвами.

У коментарях до цієї публікації своїх колег підтримав і Гейман. Письменник наголосив, що точно не співпрацюватиме з росіянами доти, доки країною керує Володимир Путін.

- Я намагаюся зараз зрозуміти, які контракти з Росією контролюю і на якому вони етапі видавничого циклу. Я не хочу відновлювати їх, поки Путін та його адміністрація перебувають при владі. Це абсолютно точно, - наголосив він.

Все більше світових знаменитостей виступає зі словами підтримки України та проти військової агресії Росії. 28 лютого свою позицію окреслив американський письменник Стівен Кінг. Він у своєму « Твіттері » опублікував свою фотографію у футболці з написом «Україно, я стою разом із тобою».