Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Онук Сергія Корольова: Вирішувати особисті образи за допомогою ракет та бомб - злочин

Онук Сергія Корольова: Вирішувати особисті образи за допомогою ракет та бомб - злочин
Фото: facebook Андрія Корольова

«Війні немає виправдання, як її не назви»

Андрій Корольов, професор, доктор медичних наук та хірург із Москви, онук батька радянської космонавтики Сергія Корольова, засудив війну Росії з Україною.

На своїй сторінці у Фейсбук він зазначив, що сім'я Сергія Корольова не має морального права мовчати у такий тяжкий час.

- Гинуть люди, страждають мільйони людей, війна не омине нікого, - вважає Андрій Корольов. - Війні немає виправдання. Як її не назви. Нападу на сусідню братню країну немає жодного виправдання.

Андрій Корольов упевнений, ця війна не омине нікого. Фото: facebook Андрія Корольова

Андрій Корольов упевнений, ця війна не омине нікого. Фото: facebook Андрія Корольова

Сергій Павлович Корольов народився у Житомирі. Дитинство провів у Ніжині Чернігівської області, яка зараз нарівні з Харковом та півднем країни, передмістями Києва, особливо страждає від російської агресії.

«Працював у тісній співпраці з Україною»

У Житомирі працює музей космонавтики імені Сергія Корольова – він знаходиться в історичній частині міста, що належить до Королівського району – також названого на честь конструктора. Він складається із двох частин – будівлі експозиції "Космос" та меморіального будинку-музею, в якому 30 грудня 1906 року народився майбутній видатний конструктор.

– Сергій Павлович Корольов, знаменитий конструктор космічних кораблів, наш дідусь, народився у Житомирі, дитинство провів у Ніжині, навчався у школі в Одесі, розпочинав студентство у Київському Політехнічному інституті, потім навчався у МВТУ ім. Баумана у Москві, працював у Москві та у тісній співпраці з Україною, - зазначає на своїй сторінці Андрій Корольов. - Олег Антонов ( літаки АН) був його близьким другом з юності. Він був другом нашої родини. Тепер усі ці міста та імена звучать щодня в новинах із найсумнішими звістками, які тільки можуть бути.

Онук легендарного конструктора Андрій Корольов зазначає, що серед друзів дідуся, а також друзів його сім'ї та родичів «були, є і завжди будуть і українці, і росіяни».

- Те, що відбувається - аморально і блюзнірсько, на наш погляд, - вважає родина Сергія Павловича Корольова. - Вкрай сумно, що така довгоочікувана подія – запуск пілотованого космічного корабля на рік 115-річчя Сергія Павловича Корольова – затьмарено жахливим, кошмарним та несправедливим поворотом історії.

«Роскосмос» планує у 2022 році здійснити два запуски пілотованого корабля «Союз МС» із космодрому Байконур. Запуск «Союз МС-21» відбудеться 18 березня, «Союз МС-22» - 21 вересня.

– Люди, які починають вирішувати свої економічні питання нападом на сусіда – аморальні, – пише Андрій Корольов. - Люди, які віддають накази стріляти по людях – аморальні. Люди, які віддають накази стріляти і самі стріляють по містах та житлових кварталах – військові злочинці. Вирішення питань особистих давніх образ за допомогою ракет, бомб, мін, гармат та автоматів - злочин і говорить про повне розкладання особистості. Ця безглузда жахлива братовбивча війна має бути негайно закінчена. Миру всім.

Родичі Сергія Корольова з Москви давно планували приїхати до України, куди їх звали – музей космонавтики імені Сергія Корольова у Житомирі підтримує зв'язок. Раніше поїздці заважав коронавірус. Тепер – війна.