Завантажити ще

Російські хакери переплутали інформаційний сайт із порталом Міністерства фінансів України

Російські хакери переплутали інформаційний сайт із порталом Міністерства фінансів України

2 березня російські хакери зламали сайт minfin.com.ua. Ймовірно, вони вирішили, що він належить Міністерству фінансів України через схожість назви та велику кількість відвідувачів.

"Як і більшість українських медіа, аполітичний досі сайт Minfin.com.ua останніми днями всіляко підтримував українців та дух нашої армії. Ми збирали та публікували інформацію як з фінансової сфери, так і просто життєво необхідну у наш час. В останній тиждень «Мінфін» щодня отримує понад мільйон переглядів. Можливо, саме тому нас легко було сплутати із міністерством. Але ми із задоволенням приймемо цей удар на себе. І вважатимемо його лише черговою тактичною помилкою ворога. Слава Україні та всім воїнам ЗСУ!" - цитують ЗМІ СEO компанії Treeum Івана Євтушенка.

Від себе відзначимо "підкованість" російських хакерів. Як говорив головний герой серії книг американського письменника Лі Чайлда Джек Річер (був час, коли я прочитала всю серію про нього): вони не знайдуть власну дупу, навіть якщо їм дати дзеркало на паличці.