27 листопада
Завантажити ще

Гороскоп на 2 березня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 2 березня для всіх знаків Зодіаку
Фото: Фото за формою PxHere

Більше гороскопів у телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, сьогодні ваше тіло відчайдушно посилатиме вам сигнали, якщо щось ви робите не так. Прислухайтеся до нього - може, настав час змінити раціон харчування або збільшити фізичні навантаження?

♉️ ТЕЛЬЦІ, якщо у вас є відчуття, що хтось багато чого не домовляє і приховує від вас правду, перестаньте хвилюватись на цю тему. Правду ви все одно не дізнаєтеся, тільки дарма переживатимете.

♊️ БЛИЗНЮКИ, сьогодні у вас велика ймовірність травм, так що будьте гранично акуратні в подорожах та пересуваннях, а також при роботі з чимось.

♋️ РАКИ, ви посіли дуже вірну позицію. Відчуваючи розбіжності, ви не намагаєтеся з піною біля рота довести свою правду, а просто згортаєте дискусію. Зараз це найкращий спосіб зберегти нормальні стосунки з оточуючими та вберегти власну психіку від потрясінь.

♌️ ЛЕВИ, якесь випадкове знайомство може внести абсолютно новий струмінь у ваше життя і наповнити його новим змістом. Так що будьте відкриті для нових знайомств та ідей.

♍️ ДІВИ, у ваших відносинах з партнером накопичилася якась недомовленість і приховане невдоволення. Сьогодні обов'язково треба поговорити  відверто та розібратися в ситуації.

♎️ ТЕРЕЗИ, сьогодні вам варто бути дипломатичнішим і розуміти, що ваша думка, висловлена в лоб, може когось образити. Подумайте, що для вас важливіше – зберегти стосунки чи висловитись від душі?

♏️ СКОРПІОНИ, зараз чудовий час, щоб зосередитись на професійних успіхах, тим більше ваші підвищена амбітність та рішучість сприяють цьому як ніколи. Сприятливий час для спорту, творчості чи зачаття дитини.

♐️ СТРІЛЬЦІ, сьогодні ваші фінанси будуть радувати, і ви можете дозволити собі бути марнотратним і побалувати себе чимось дорогим та вишуканим. Ви це заслужили.

♑️ КОЗЕРОГИ, вам відкриються два полюси ситуації, з одного боку - це добре. Але з іншого боку – вам це заважатиме ухвалити рішення. Поговоріть про це з кимось із боку і вислухайте його думку - так вам стане легше визначитись.

♒️ ВОДОЛІЇ, цього дня буде корисно приділити увагу тому, що відбувається у вас в голові. Розібрати по поличках думки, оновити цілі, переглянути погляди. Тільки жодної самокритики! Ви однозначний молодець, просто потрібен невеликий апгрейд, щоб рухатись далі.

♓️ РИБИ, сьогодні у вас з'явиться можливість зайнятися якоюсь абсолютно новою діяльністю. Не відмовляйтеся від цієї можливості через страх, що не впораєтеся, це буде дуже корисний досвід.