Завантажити ще

Канада відмінила візовий збір для українців

На тлі збройного вторгнення російських військ до України Канада скасувала збори за отримання більшості міграційних та проїзних документів для громадян України. Про це повідомляє прес-служба міністерства імміграції Канади.

- плату скасовують за отримання таких документів: канадські паспорти, проїзні документи на постійне місце проживання, докази громадянства, візи для відвідувачів, а також дозволи на роботу та навчання. Усі деталі будуть доступні найближчими тижнями, коли ці заходи будуть запущені, - заявили у відомстві.

Крім того, країна видасть відкриті дозволи на роботу українським відвідувачам, працівникам та студентам, які зараз перебувають у Канаді та "не можуть повернутися додому, щоб вони могли залишитися довше, якщо забажають".

У міністерстві імміграції Канади запевнили, що всі міграційні заявки від українців будуть розглядати пріоритетно, буде запущена окрема телефонна лінія (613-321-4243) для питань, пов'язаних з Україною, видаватимуть одноразові в'їзні документи для найближчих членів сімей. які не мають належних паспортів.

Про початок "спецоперації в Україні" президент РФ Володимир Путін оголосив у ніч із 23 на 24 лютого. Тоді російські війська розпочали вторгнення одночасно в різних регіонах України, стріляючи та випускаючи ракети. За даними ЗСУ, мета Росії – захопити Києва знищити президента України Володимира Зеленського.