27 травня
Завантажити ще

Укрзалізниця не зупиняє поїзди та організує евакуаційні поїзди з Одеси, Донецької та Луганської областей

Укрзалізниця не зупиняє поїзди та організує евакуаційні поїзди з Одеси, Донецької та Луганської областей
Фото: facebook.comУкрзалізниця

Укрзалізниця повідомила, що продовжує роботу і готова 24 лютого почати евакуювати жителів міст поряд з лінією розмежування після того, як Росія розпочала бойові дії у Донецькій та Луганській областях та обстрілює інші міста України.

Евакуаційні рейси планується виконати з наступних регіонів та вокзалів:

Луганська область: Два евакуаційні поїзди відправляться зі Сватового та Рубіжного сьогодні вдень.

Донецька область: Два склади вирушатимуть із Краматорська, два – з Маріуполя, один – із Костянтинівки.

Одеська область: один евакуаційний рейс відправлять сьогодні з Одеси.

- З міркувань безпеки точний час відправлення та призначення не розкриваються. Слідкуйте за оновленнями на офіційних сторінках Укрзалізниці та уважно прослухайте оголошення на вокзалах ваших міст, - зазначає перевізник.

Загалом рух поїздів Укрзалізниця не зупиняє. Про це повідомив член наглядової ради УЗ Сергій Лещенко на своїй сторінці у Фейсбук.

Оперативна інформація від голови правління Олександра Камишина: УЗ продовжує працювати у штатному режимі, всі вокзали працюють, швидкість руху знижена до безпечної. Зупинити рух лише там, де є загроза для життя громадянам України.

У ніч проти 24 лютого президент РФ Путін оголосив про спецоперацію в Україні. Обстріляно військові об'єкти по всій країні. Російські війська перейшли кордон України у кількох областях. В Україні оголошено воєнний стан.

Небо над Україною закрите, цивільні аеропорти не працюють. На виїзді з великих міст (зокрема Києва) спостерігаються серйозні пробки у зв'язку з самостійною евакуацією громадян.

КП в Україні веде текстові онлайн події в Україні. Головні новини ТУТ.