Завантажити ще

Важливо! Якщо знайшли снаряд, що не розірвався, дзвоніть «101» і «102»

Важливо! Якщо знайшли снаряд, що не розірвався, дзвоніть «101» і «102»
Фото: REUTERS

Менш ніж годину тому ДСНС України повідомила про те, що у зв'язку з кібергугрозою з боку агресора офіційний сайт ДСНС тимчасово відключено.

Однак на роботі служби це не відображається. Інформування населення ведеться на офіційних сторінках відомства у соціальній мережі Фейсбук ( ДСНС України | Facebook ), а також у Телеграмі (Telegram: Contact @dsns_telegram).

ДСНС продовжує свою роботу. Більше того, працює у посиленому режимі. Тому реагування на всі надзвичайні ситуації (наприклад, пожежі) проводиться негайно.

- ДСНС працює у посиленому режимі. Весь офіцерський склад на місцях, – підтвердила речник ДСНС Світлана Водолага.

Що стосується ситуацій, якщо громадяни стали свідками вибухів або виявили підозрілий предмет, можна звертатися відразу в дві служби.

- Якщо громадяни бачать якісь підозрілі предмети, можна звертатися на службу «101» та «102», між службами йде взаємне інформування про такі ситуації, - підсумувала Світлана Водолага.

Також нагадаємо, що сьогодні вранці в Україні було запроваджено воєнний стан. І це означає, що можуть впроваджуватися такі заходи: допускається цензура, трудова повинность для працездатних осіб, можливе вилучення майна на потреби оборони, також можлива евакуація населення з небезпечних ділянок.