Завантажити ще

Болгарія напередодні туристичного сезону пом'якшує обмеження

Болгарія напередодні туристичного сезону пом'якшує обмеження
Фото: pixabay.com

Болгарія напередодні чергового туристичного сезону вирішила поступово пом'якшувати обмеження у країні. Так, починаючи з 20 березня при відвідуванні барів та ресторанів, а також торгових центрів й інших публічних місць більше не буде потрібен "зелений" сертифікат (документ про вакцинацію від ковіда, одужання або здачу негативного тесту). Про це пише Reuters.

- "Зелений" COVID-сертифікат про вакцинацію більше не знадобиться для входу до ресторанів, торгових центрів та інших громадськіх місць з 20 березня в міру послаблення поширення коронавірусної інфекції, заявив прем'єр Кирил Пєтков.

Наразі медичний паспорт ("зелений" сертифікат) є обов'язковим для більшості закритих приміщень у Болгарії. Таке правило набуло чинності у жовтні минулого року.

Частково обмеження, пов'язані із "зеленим" сертифікатом, почнуть знімати вже з 24 лютого, додав він, проте на перших етапах список місць, де він буде необов'язковим, лімітують. Він також додав, що уряд продовжить залучати громадян до вакцинації, і сказав, що сертифікат, як і раніше, буде необхідний для тих, хто хоче поїхати до інших країн Європейського Союзу.

Крім того, вже з 5 березня всім іноземним мандрівникам, які мають "зелений" сертифікат, буде дозволено в'їзд до Болгарії. Уряд сподівається, що це дасть поштовх туристичній індустрії.

Раніше влада Греції заявила про подовження дії поточних правил в'їзду до 7 березня