17 травня
Завантажити ще

Греція продовжила обмеження для туристів: що потрібно знати українцям

Греція продовжила обмеження для туристів: що потрібно знати українцям
Фото: pixabay.com

Влада Греції заявила про продовження дії поточних правил в'їзду до 7 березня. Про це пише SchengenVisaInfo.com.

- Громадяни, які прибувають із Європейського Союзу, Шенгенської зони та всіх інших країн, що приєдналися до порталу цифрових COVID-сертифікатів, як і раніше, будуть звільнені від вимог тестування після прибуття до Греції. Крім того, мандрівники зі США, Великої Британії та Канади також зможуть в'їхати до Греції, пред'явивши свідоцтво про вакцинацію, в якому буде зазначено, що первинний курс вакцинації було проведено за дев'ять місяців до прибуття у Грецію, - повідомили у Грецькому авіаційному управлінні.

Для українців в'їзд до Греції дозволено за умови пред'явлення сертифікату про вакцинацію або документа про одужання. У сертифікаті має бути зазначено, що друге щеплення було отримано протягом останніх дев'яти місяців. Сертифікат одужання дійсний протягом 180 днів після інфікування. За наявності цих документів тест не потрібний.

Для мандрівників без сертифіката тест на ковід залишається обов'язковим. ПЛР-тест потрібно провести не пізніше ніж за 72 години до в'їзду. А тести на антигени – за 24 години до в'їзду.

При цьому влада Греції наголошує, що вимога про надання заповненої форми визначення місцезнаходження пасажира (PLF) поширюється на всіх мандрівників, незалежно від статусу вакцинації, і вважається за необхідний проїзний документ.

З 7 лютого влада Греції прийняла рішення скасувати вимогу про обов'язкове пред'явлення тесту на коронавірус для щеплених туристів.