3 червня
Завантажити ще

Українців попередили про підготовку нової хвилі масових кібератак 22 лютого

Українців попередили про підготовку нової хвилі масових кібератак 22 лютого
Фото: pixabay.com

Урядова команда реагування на надзвичайні події України СERT-RU попередила про можливість нових кібератак на вебсайти державного сектора, банківського сектора, сектора оборони. За їхніми даними, атаки заплановані на 22 лютого. Про це повідомляє Держспецзв'язку.

Фахівці СERT-UA виявили повідомлення на сайті Raidforums за посиланням, яке містить загрозу проведення кібератак 22 лютого.

- У повідомленні йшлося про оренду серверів для підготовки нових атак на вебсайти державного сектора, банківського сектора, сектора оборони. При цьому атаки мають зробити дефейс вебресурсів, що розміщуються у зоні ".ua", - розповіли в команді реагування.

Держспецзв'язок звертається до всіх: у разі будь-яких кіберинцидентів, кібератак чи інших підозрілих дій щодо інформаційно-комунікаційних систем негайно інформувати урядову команду реагування на надзвичайні події України CERT-UA.

Найбільша для України кібератака відбулася 15 лютого. В результаті постраждали додатки та сайти "ПриватБанку", "Ощадбанку", державних структур. Роботу програм вдалося відновити того ж дня.