27 листопада
Завантажити ще

Гороскоп на 20 лютого для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 20 лютого для всіх знаків зодіаку
Фото: Герман Трауб з Pixabay

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, не хвилюйтеся через гроші, витрачені на великі покупки. Це були навіть не витрати, а вкладення, і вони були зроблені з розумом. Все, що ви придбаєте, служитиме довго і принесе радість.

♉️ ТЕЛЬЦІ, на робочому місці займайтеся виключно роботою. Сьогодні про будь-які особисті справи, які ви захочете паралельно зробити в офісі, стане відомо начальству. І тоді проблем не уникнути.

♊️ БЛИЗНЮКИ, якщо сьогодні ваші вчорашні ідеї видадуться вам нецікавими і з'являться нові, відмовтеся від старих проєктів, навіть якщо на них було витрачено енну кількість зусиль. Те, що ви придумаєте сьогодні, буде в рази крутіше.

♋️ РАКИ, сьогодні найкраще робити ставку на власну ексклюзивність. Подумайте, що відрізняє вас від інших і що ви можете запропонувати такого, чого не зробить решта. Презентуючи себе, робіть ставку саме на ці риси.

♌️ ЛЕВИ, сьогодні чудовий день, щоб втілювати свої амбіції. У вас є чітке розуміння мети, необхідна енергія та рішучість. Тож сміливо дійте!

♍️ ДІВИ, якщо намічається якась вигідна угода, все ж не покладайте на неї занадто великих надій та очікувань. Все може несподівано змінитись, і вам доведеться швидко адаптуватися під ці зміни і вирішити питання хай і з певними втратами, але все одно з вигодою.

♎️ ТЕРЕЗИ, вас сьогодні може тягнути на великі незаплановані витрати, ви можете ні з того ні з сього позичити комусь велику суму в борг, хоча самі обмежені у коштах. Намагайтеся зберігати холодний розум і не вестись на такі душевні пориви. А то спустите все до копієчки.

♏️ СКОРПІОНИ, сьогодні слово не має розходитися з ділом. Якщо ви щось обіцяли – виконайте. Якщо озвучили свою позицію – ваша поведінка має її ілюструвати. Сьогодні вам доведеться обирати з кількох варіантів. Не поспішайте – правильний вибір буде запорукою майбутнього успіху.

♐️ СТРІЛЬЦІ, не бійтеся в чомусь наслідувати своїх кумирів або людей, якими захоплюєтеся. Ніхто не дорікне вам у плагіаті, якщо ви не сліпо копіюватимете все, а просто надихнетесь і візьмете щось за основу. Просто додайте своїх штрихів.

♑️ КОЗЕРОГИ, думати про минуле сьогодні краще лише в одному контексті: проаналізувати колишні помилки, щоб більше їх не допускати. А ось пускати сльози та жаліти себе не варто. Минуле залишилося у минулому, а вам треба рухатися вперед.

♒️ ВОДОЛІЇ, сьогодні день, коли можливості буквально лежать під ногами – нахиляйся та набирай повні жмені. Тож не профукайте їх через нерішучість або лінощі.

♓️ РИБИ, якщо вам щось потрібно, говоріть про це прямо, а краще - одразу вимагайте. Так, сьогодні той день, коли ваші прямолінійність та натиск будуть вам тільки на руку. Сонце вже у вас у гостях, тому дійте!