Завантажити ще

Збій у роботі мобільного зв'язку на Донбасі: у «Київстарі» спростували проблеми, у «Vodafone» пояснили, що сталося

Збій у роботі мобільного зв'язку на Донбасі: у «Київстарі» спростували проблеми, у «Vodafone» пояснили, що сталося
Фото: gettyimages.com

У мережі «Київстар» останнім часом жодних збоїв та аварій у Донецькій та Луганській областях не було. Про це повідомили у прес-службі мобільного оператора.

- У ніч із 17 на 18 лютого у мережі "Київстар" не було аварій у Донецькій та Луганській областях. Зв'язок «Київстар» працює у штатному режимі по всій території України, - наголосили у прес-службі.

При цьому в роботі мобільного оператора Vodafone підтвердили, що збої дійсно були. За даними представників компанії, причиною цього було пошкодження волоконно-оптичної лінії зв'язку внаслідок акту вандалізму.

– Після нетривалої відсутності зв'язок відновили шляхом перемаршрутизації трафіку, – повідомили «РБК-Україна» у прес-службі мобільного оператора. За їхніми даними, до ранку ремонт лінії було завершено.

За словами міністра внутпішніх справ Антона Геращенка, вночі на лініях зв'язку оператора  Vodafone у Луганьскій та Донецькій областях були здійснені "цілеспрямовані диверсії".

Історія питання

Користувачі повідомляли про проблеми у роботі мобільних операторів на території Слов'янська, Краматорська, Покровська, Білокуракіно, Сєвєродонецька та інших міст.

Повідомлення про проблеми посипалися одночасно з новинами про часті обстріли. 17 лютого бойовики обстріляли Донецьку та Луганську області 50 разів, включаючи житлові райони та будинки, дитячий садок та школу, газопровід та залізну станцію. Обстріли велися з озброєння, забороненого Мінськими домовленостями.