29 вересня
Завантажити ще

Гороскоп на 18 лютого для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 18 лютого для всіх знаків Зодіаку
Фото: pxfuel.com

Більше гороскопів у телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, день найкраще провести в домашній обстановці, купаючись у коханні сім'ї. Можливо, ваш друг сьогодні потребуватиме допомоги, і ви та сама людина, яка допоможе вирішити його проблеми.

♉️ ТЕЛЬЦІ, ви так звикли до розміреного ритму, що вам складно перебудуватись. Однак обставини вимагають, щоб ви реагували втричі швидше. Не бійтеся, ви швидко перебудуєтеся.

♊️ БЛИЗНЮКИ, не вимагайте від інших жити за вашою вказівкою. Навіть якщо ви на 100% упевнені у своїй правоті. Не заважайте людям набивати власні шишки.

♋️ РАКИ, сьогодні у вас багато ментальної енергії, ви азартно мислите та доводите свою позицію. Якщо навіть захопитеся і вплутаєтеся в суперечку, захищаючи свою точку зору, це піде вам тільки на користь і підбадьорить.

♌️ ЛЕВИ, сьогодні у вас день крайніх станів та сильних почуттів. Ви відчуєте весь їхній спектр: від любові до ненависті, від щастя до відчаю. Але такі емоційні гойдалки не виб'ють вас із колії, тільки підуть на користь.

♍️ ДІВИ, ви начебто багато працюєте, а толку все немає. Може, вам варто перестати розсіюватися, розставити пріоритети і почати з найважливішого. А потім доробити деталі неважко.

♎️ ТЕРЕЗИ, плануючи щось, відводьте у своїх розрахунках достатнє місце форс-мажору. Ви повинні бути готові до того, що все може вийти з-під контролю, і мати додаткові ресурси, щоб впоратися з будь-якими несподіванками.

♏️ СКОРПІОНИ, напруга останніх днів починає відступати, самопочуття налагоджується. Якщо ще вдасться сходити на шопінг та зустрітися з друзями – день складеться ідеально.

♐️ СТРІЛЬЦІ, ви сьогодні можете бути втягнуті у конфлікт. Найправильніше, що ви можете зробити - не приймати нічий бік і дотримуватися нейтралітету, як би на вас не тиснули.

♑️ КОЗЕРОГИ, зміни неминучі, тому, якщо ви будете боятися і відтягувати момент, ви тільки втратите час. Ну і зміни - це завжди нові можливості від них гріх відмовлятися.

♒️ ВОДОЛІЇ, чим комфортніші ваші умови, тим краще просувається робота. Так що створіть максимально приємні обставини навколо себе, увімкніть приємну музику, налийте собі чаю та відпочивайте чи творіть!

♓️ РИБИ, іноді, щоб залучити людину на свій бік, аргументів недостатньо. Не забувайте, що є й інші способи переконання: вмовляння, обіцянки, шантаж, зрештою.