Завантажити ще

Українців попередили, що правоохоронці частіше перевірятимуть документи та автомобілі

Українців попередили, що правоохоронці частіше перевірятимуть документи та автомобілі
Фото: facebook.com/moden.ua

Українські поліцейські, прикордонники, нацгвардійці та рятувальники перейшли на посилений режим роботи. Про це заявив глава Міністерства внутрішніх справ Денис Монастирський на телемарафоні до Дня єднання у середу, передає Укрінформ.

- Відучора органи Нацполіції переведені на посилений режим роботи. Також у посиленому режимі роботи працюють і Національна гвардія, і прикордонники, і ДСНС. Для нас із вами це означає, що на вулицях буде більше поліції, більше представників НГУ, будуть посилені пункти пропуску на кордоні, - сказав Монастирський, наголосивши, що це в жодному разі не обмежує жодних прав громадян.

Міністр закликав громадян з розумінням ставитися до того, що більше перевірятимуться документи, автомобілі, особливо у великих містах.

Також глава МВС подякував усім поліцейським, прикордонникам, нацгвардійцям, які наразі 24/7 працюють для того, щоб решта громадян відчувала безпеку.

- Це дуже важливий час, який ми маємо пройти разом та маємо пройти об'єднані. І День єднання – дуже потрібний день. Кожному з нас, кожному, хто знаходиться поруч, треба сказати, що ми – єдині, ми – готові, ми – разом, – сказав Монастирський.

15 лютого Міноборони РФ також повідомляло про початок відведення військових Західного та Південного округів, що межують з Україною, до місць постійної дислокації. У відповідь у МЗС України наголосили, що не повірять у це, доки не побачать дії.

У той же день Генсек НАТО Йєнс Столтенберг заявив, що не бачить доказів деескалації конфлікту.

Новини по темі: прикордонники ГСЧС поліція