18 травня
Завантажити ще

Повня 16 лютого 2022: що можна робити, що заборонено і в чому небезпека Голодного місяця

Повня 16 лютого 2022: що можна робити, що заборонено і в чому небезпека Голодного місяця
Фото: Myriams-Fotos від Pixabay

Останній зимовий повний місяць відбудеться о 18:56 за київським часом 16 лютого у знаку Лева. Жителі Північної Америки та Європи традиційно називають лютневий повний місяць Сніжним Місяцем. Деякі племена також називали його Голодним Місяцем, оскільки суворі погодні умови ускладнювали полювання.

Енергетика дня буде дуже потужною, тому що Лев – вогняний знак Зодіаку, який відомий своєю харизматичною та цілеспрямованістю. 16 лютого у вас може прокинутися потяг до творчості, спілкування, самореалізації та бажання піти раніше незвіданим шляхом. Негативний аспект дня - підвищений ризик вплутатися в авантюру, зробити необдуманий вчинок або поставити своє здоров'я під удар заради розваг.

Повня 16 лютого дасть незвичайні почуття, загострення інтуїції. Важливо виявити неординарність, винахідливість, винахідливість. Повня у Львові допоможе знайти впевненість у своїх силах, можливості та шанси здобуття нових знань, освіти в новому напрямку. Поліпшується взаємодія із людьми нового кола, розширюються перспективи реальних досягнень.

Гарний час для того, щоб швидко переламати ситуацію, вирішити питання, знайти неординарний варіант, незвичайний вихід у ситуації.

Чим зайнятися в повний місяць

Найкраще 16 лютого використовувати потік енергії, що виходить від Лева, для покращення якості життя. Ви можете:

  • медитувати;
  • займатися творчістю;
  • проводити детокс організму;
  • спілкуватися із близькими;
  • ходити в лазню.

Чого побоюватися в повню

Вплив будь-якого Повного Місяця відбивається на наших справах і внутрішньому стані, послаблює наше самовладання, робить нас більш емоційними та сприйнятливими до зовнішніх подразників. Є напружена атмосфера, тривожність, люди небайдужі до того, що відбувається у всьому світі, виникає інтерес зрозуміти взаємозв'язки між країнами, перспективи розвитку подій. Поступово, приблизно через тиждень після повні, люди відчують себе комфортно, заспокояться і страхи підуть.

Враховуйте, що період повні - завжди нестабільний час, ви можете відчувати несподіваний приплив емоцій. Тому намагайтеся тримати себе в руках і перемикати увагу, якщо відчуваєте, що закипаєте.

У день повні 16 лютого необхідно контролювати свої почуття та емоції, піддавати системному аналізу та аналітичним дослідженням будь-яку інформацію. Цього дня кількість спотворених відомостей буде максимальною. Головне, не панікувати, намагатися визначати причинно-наслідкові зв'язки та з упевненістю дивитись у майбутнє.

Що не можна робити в повний місяць

  • розпочинати лікування;
  • робити операції (крім термінових);
  • укладати договори;
  • сваритися;
  • стригтися та здійснювати косметологічні процедури.

Будь-які важливі поїздки, заходи чи угоди краще відкласти до вдалого дня. Сьогодні великі шанси обману, затуманеного розуму і необдуманих дій, про які потім будете жалкувати.

Раніше ми повідомляли, яке з чотирьох затемнень 2022 року виявиться найнебезпечнішим.