3 червня
Завантажити ще

За програмою Зеленського в Україні цьогоріч збудують 30 урбан-парків

За програмою Зеленського в Україні цьогоріч збудують 30 урбан-парків

У межах програми президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» цього року відбудеться відкриття 30 спортивних урбан-парків у 30 містах України.

Про це повідомив координатор програми, заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко під час засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад, яке відбулося 11 лютого у Харкові за участю президента України.

«Ми будуємо за завданням президента вертикаль спортивних об’єктів – починаючи від маленьких спортивних майданчиків у дворах до 30 урбан-парків в 30 містах України», – зазначив Тимошенко.

Він також представив відеопроєкт того, як виглядає перший такий урбан-парк, який минулого року відкрили у Києві на території ВДНГ.

За планом «Великого будівництва» аналогічні урбан-парки мають бути відкриті в інших містах України наприкінці літа – на початку осені цього року.

«Ми співпрацювали з місцевої владою для того, щоб, як тільки-но дозволить сезон, ми почали будівництво урбан-парків у кожному обласному центрі і не тільки», - сказав заступник керівника ОП.

Кирило Тимошенко також повідомив, що у сфері спорту плани програми «Велике будівництво» на цей рік передбачають: будівництво та реконструкцію 20 басейнів, 94 стадіонів, 47 спортивних комплексів, двох великих палаців спорту, близько 100 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, 25 спортивних інтернатів, 21 льодової арени.

Серед спортивних планів, які охоплює президентська програма, зазначені і відкриття стадіону у Дрогобичі та Рівному, стадіону «Металург» у Кривому Розі. А також – побудова спортивного комплексу у Хмельницькому, Центру олімпійських видів спорту у Херсонській області, нових палаців спорту у Києві та у Львові. Столичний та львівський палаци спорту прийматимуть у себе "Євробаскет-2025» у випадку, якщо Україна буде визначена як країна-господар цього спортивного змагання.

Нагадаємо, що раніше координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко зазначав, що реалізація програми дала можливість утворити 200 тисяч нових робочих місць.