4 липня
Завантажити ще

11-річна українка Софія Тепла встановила рекорд Гіннеса у потрійній гімнастичній складці

11-річна українка Софія Тепла встановила рекорд Гіннеса у потрійній гімнастичній складці
Фото: acebook.com/profile.php?id=100004665041432

Софія Тепла поставила рекорд у італійському Мілані. 11-річна мешканка Подільська (Одеська область) пройшла 20-метрівку у потрійній гімнастичній складці лише за 10,49 секунди. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомила керівник Національного Реєстру Рекордів України Лана Вєтрова.

- Софія Тепла стала єдиною українкою, яка отримала шанс виступити на всесвітньо відомому шоу рекордів "Lo Show Dei Record" у Мілані (Італія). Національний Реєстр Рекордів України вітає юну рекордсменку НРР із приєднанням до кагорти світових рекордсменів, - наголосила Вєтрова.

Гімнастична складка - складна вправа, коли людина прогинає тіло назад до того моменту, поки ноги не торкнуться голови і котиться вперед на великій швидкості. Пройшовши 20 метрів за 10,49 секунди, Софія побила попередній рекорд китаянки, яка витратила на це майже на три секунди більше.

Після дистанції Софії вручили сертифікат Книги рекордів Гіннеса.

- Я така вдячна за підтримку, я читаю все, що мені пишуть. Я дуже рада, що змогла стати світовою рекордсменкою та увійти до Книги рекордів Гіннеса. Я дуже щаслива, що змогла гідно представляти свою країну на світовій арені. Цей рекорд я присвячую всій Україні, – сказала Софія, яку цитує ТСН.