Завантажити ще

У мережі показали результати «Великого будівництва» на Хмельниччині

У мережі показали результати «Великого будівництва» на Хмельниччині

Фотозвіт із відремонтованої торік ділянки автомобільної дороги Н-03 Житомир – Чернівці опублікувала у фейсбуці Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області.

На фотографіях знято фрагменти траси в селі Шатава Кам'янець-Подільського району, яку оновили у рамках програми президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Відновлюємо дороги Хмельниччини далі», — йдеться у повідомленні.

За інформацією обласної служби автомобільних доріг, минулого року роботи на трасі здійснювалися на ділянках від Хмельницького до кордону з Житомирською областю та від  Кам'янець-Подільського до кордону з Чернівецькою областю, а разом із відновленням дорожньої конструкції було розпочато і ремонт штучних споруд. Ще 60 км автодороги Н-03 у напрямку від Хмельницького до Кам'янця-Подільського було відремонтовано у 2020 році.

«Важливість маршруту для регіону полягає в тому, що він є основною дорожньою артерією між Хмельницькою і Житомирською областями на північному заході (початок Н-03) та Хмельницькою і Чернівецькою областями на півдні (кінець Н-03). Автошлях веде до відомих історичних пам'яток — Старокостянтинівської та Кам'янець-Подільської фортець», — повідомляє обласна Служба автомобільних доріг.

Нагадаємо, заступник керівника Офісу президента та координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко повідомив про плани оновити в рамках цієї програми до 2024 року 24 тисячі кілометрів доріг.

#великебудівництво #програмазеленського #ремонтдоріг #хмельниччина