Завантажити ще

В Кривому Розі зводять «з нуля» двоповерховий басейн

У Кривому Розі за програмою президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” триває будівництво двоповерхового басейну, який після завершення робіт зможе приймати понад 100 відвідувачів одночасно. Про це повідомляє сайт Дніпропетровської ОДА.

За словами заступниці голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ольги Горб, новий спортивний об’єкт зводять у Центрально-Міському районі на місці пустиря.

“Це дуже важлива подія для містян – як наймолодших, так і найстарших», – зазначила вона.

Двоповерхова будівля буде енергоощадною та інклюзивною. Її оснастять пандусами та підйомниками, встановлять вказівники шрифтом Брайля.

Усередині розміститься великий 25-метровий басейн з сучасною триступеневою системою очищення води. Його глибина становитиме від 1,2 до 1,8 м. У будівлі облаштують роздягальні, душові та тренерські кабінки, а також - тренажерну залу.

Зараз тривають роботи по заливці залізобетонного каркасу будівлі. На черзі – цегляна кладка, обробні роботи та благоустрій території.

Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко повідомив, що у минулому році за програмою Володимира Зеленського у шести пілотних областях розпочали будувати 900 воркаут-спортмайданчиків просто у дворах, а до кінця 2022 року планується облаштувати 9 тис. таких локацій.