23 вересня
Завантажити ще

На пробне ЗНО зареєструвалося понад 155 тисяч учасників - більше, ніж минулого року

На пробне ЗНО зареєструвалося понад 155 тисяч учасників - більше, ніж минулого року
Фото: dpchas.com.ua

Найпопулярнішим предметом на пробному ЗНО-2022 традиційно стала "українська мова та література". На нього зареєструвалися 82 тисячі 317 осіб, математику обрали 51 тис 684 учня, англійську мову -  34 тис 632  людини. Загалом цього року заявки на участь подали понад 155 тисяч абітурієнтів, вони пройдуть 232 625 тестів. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Інформацію про час та місце тестування опублікують у кабінетах учасників до 10 березня. Кількість тих, хто зареєструвався на пробне ЗНО, більша, ніж минулого року, коли зареєструвалися 140 тисяч українців. Проте це набагато менше, ніж у 2020-му – тоді пробне ЗНО проходили 218 тисяч учнів.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді у спеціальний сервіс «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у визначений термін:

  • 19 – 21 березня з української мови, української мови та літератури;
  • 26 – 28 березня з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарт), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Результати тестування з української мови, української мови та літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників 25 березня, з інших предметів – 1 квітня.

19 березня пробне ЗНО пройде з української мови, української мови та літератури, 26 березня – з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарт), біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмету.

Раніше парламент позбавив запорізького випускника Олексія Чикалова державної стипендії у розмірі 100 тисяч гривень, яку він отримав за найкращий результат на зовнішньому незалежному  оцінюванні. Причиною вказали продовження навчання в іноземному виші.

Новини по темі: ЗНО Школа Школи