1 липня
Завантажити ще

4-річна гімнастка із Запоріжжя потрапила до Книги рекордів України, виконавши найскладніший цирковий трюк

4-річна гімнастка із Запоріжжя потрапила до Книги рекордів України, виконавши найскладніший цирковий трюк
Фото: 061.ua

На фестивалі "Top Сircus Fest Day", який відбувся 4 лютого у Запорізькому державному цирку, 4-річна повітряна гімнастка Анастасія Горбацевич без страховки виконала вис на шиї. Після успішного виконання найнебезпечнішого циркового трюка – маленьку спортсменку занесли до Книги рекордів України. Про це пише "061".

- У мене затамував подих, коли дивилася номер. На рекорд було представлено цирковий трюк, який насправді складний у виконанні навіть для дорослих. Сьогодні ми бачили трюк "вис на шиї" у виконанні найменшої повітряної гімнастики. Насправді дуже складний цирковий трюк. Він вимагає великої концентрації та бездоганного володіння тілом. Дитина виконала його. Ми маємо сьогодні рекорд України, – заявила Національного Реєстру рекордів України Лана Вєтрова, вручивши гімнастці сертифікат.

Також Ланова не виключає, що ініціюватиме рекорд Насті до надання до Книги рекордів Гіннеса. За її словами, аналогічні рекорди встановлювали доросліші спортсменки, але серед таких малюків – не було.

- Цілком можливо, що ми ініціюватимемо до представлення в книгу рекордів Гіннесса. Хоча Гінес не дуже охоче приймає таких дітей, бо вважає, що у такому маленькому віці діти ще не можуть виконувати такі складні трюки. Але ми маємо результат і бачили, що це можливо, – наголосила вона.

Як пише видання, глядачі вважали, що Настя провисіла на кільці на шиї - зал нарахував близько 30 секунд. Сама Настя заявила, що дуже хоче тепер навчитися висіти на п'ятах, але мама, яка є тренером дівчинки, поки що не дозволяє. Також малеча дуже зраділа, коли глядачі їй аплодували під час виступу та під час фестивалю не випускала з рук свій справедливо зароблений диплом.

Фото
Фото
05 Лютого00:15