Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Греція скасовує обов'язковий COVID-тест для вакцинованих туристів

Греція скасовує обов'язковий COVID-тест для вакцинованих туристів
Фото: pixabay.com

Влада Греції прийняла рішення скасувати вимогу про обов'язкове пред'явлення тесту на коронавірус від щеплених туристів. Нові правила в'їзду в країну набудуть чинності наступного понеділка, 7 лютого. Про це повідомляє GreekReporter.

Міністр туризму Васіліс Кікіліас заявив, що таке рішення стане кроком до збільшення туристичних потоків у країну, оскільки скасування тестів для щеплених громадян полегшує потенційним мандрівникам планування подорожі до Греції.

- Цього року наша країна готується прийняти гостей літнього сезону із 1 березня. Тобто раніше, ніж будь-якого іншого року. Грецький туризм продемонстрував надзвичайну стійкість за останні два роки, посилаючи сильний сигнал, що туристи можуть почуватися у безпеці в нашій країні, – сказав Кікіліас.

Міністр охорони здоров'я Греції Танос Плевріс заявив у п'ятницю, що країна скасовує вимогу про те, щоб вакциновані мандрівники пред'являли негативний тест на Covid-19.

Тим часом у Франції заявили про запровадження вимоги обов'язкової наявності негативного результату тесту на коронавірус із прибуття для мешканців низки країн. Це правило також поширюється і на українців, оскільки Україна перебуває в класифікаторі країн із захворюваності на COVID-19 в помаранчевій групі.

Наприкінці січня Рада ЄС схвалила змінені рекомендації щодо подорожей в умовах пандемії коронавірусу, які тепер ґрунтуються на "індивідуальній ситуації" мандрівників і не прив'язуються до регіону походження.

Новини по темі: Туризм подорожі Греція