Завантажити ще

Молодий місяць у лютому 2022: коли настане, що можна, що не можна і чого побоюватися

Молодий місяць у лютому 2022: коли настане, що можна, що не можна і чого побоюватися
Фото: depositphotos.com

Молодий місяць у лютому 2022 року не змусить себе довго чекати і відбудеться вже 1 лютого о 7:47 за київським часом. У нову фазу зростання Місяць вступить у сузір'ї Водолія.

Молодий місяць у Водолії – це не час для активних дій, він більше підходить для планування та постановки цілей на майбутнє. Цей день підходить для спілкування з близькими за духом людьми або знайомствами. Також Місяць у повітряному сузір'ї сприяє творчості та пошуку своїх прихованих талантів.

У першу місячну добу енергія всього живого знаходиться на мінімальному рівні. Можливі необґрунтовані напади тривоги хвилювання, занепад сил та депресивні стани. У цей день можуть загострюватись хронічні захворювання. Впорається з негативними думками та роздратуванням непросто, зростає ймовірність конфліктів та розбіжностей.

Молодий місяць 1 лютого 2022 – що можна робити

День нової фази Місяця є ідеальним для планування справ як на поточний місяць, так і на довгострокову перспективу. Непогано буде і помріяти. Візуалізуючи свої бажання, створюючи чітку картинку у своїй голові, ви наближаєте наступ цього дня. Однак усі свої плани в молодик варто тримати при собі і нікому про них не розповідати.

У період молодика підуть на користь розвантажувальні дні та початок дієти. Ці процедури можуть очистити організм від токсинів та шлаків та зміцнити здоров'я. Якщо у вас є шкідливі звички - саме час з ними попрощатися. Проводьте більше часу на свіжому повітрі та за улюбленими заняттями.

Для того, щоб "оновитися" разом з небесним світилом і привнести в життя благополуччя, необхідно позбавитися непотрібного мотлоху і навести лад у будинку.

У день молодика живі істоти перебувають під впливом особливого енергетичного імпульсу. Саме тому початок нового місячного циклу – гарний час для будь-яких нових починань. Можна братися до виконання завдань, які вдавалося вирішити раніше. Цього дня варто прощати один одному образи, таким чином "очищаючись" від негативу та програмуючи себе на добрий початок місяця. Те, як ви проведете молодий місяць, вплине на весь наступний місяць.

Що не можна робити в молодик

У цей день енергія перебуває на найнижчому рівні. Може виявлятися емоційна нестійкість чи почуття тривоги та занепокоєння. Необхідно всіляко уникати сварок та скандалів. Якщо можливо, провести молодик на самоті та спокої.

Не можна:

  • займатися фінансовими питаннями, позичати та позичати;
  • розпочинати нове;
  • приймати важливі рішення, проводити переговори чи підписувати документи;
  • проводити хірургічні втручання без потреби;
  • йти до салону на косметичні процедури;
  • переїдати та вживати алкоголь.

Раніше повідомлялося, що астрологи назвали найнебезпечніше затемнення 2022 року : це травневий "кривавий місяць". А всього цього року земляни зможуть побачити два сонячні і два місячні затемнення. Також ми публікували розклад найкрасивіших зорепадів на 2022 рік.