Завантажити ще

Школи Херсонської області переводять на дистанційне навчання

Школи Херсонської області переводять на дистанційне навчання
Фото: pixabay.com

У Херсонській області з 27 січня учнів старших та молодших класів переводять на дистанційне навчання. Відповідне рішення ухвалила регіональна комісія ТЕБ та НС, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

"Починаючи з 27 січня учні 1-11-х класів закладів загальної середньої освіти області навчатимуться дистанційно протягом 10 днів. Таке рішення ухвалено у зв'язку із погіршенням епідемічної ситуації в області", – повідомили в обласній адміністрації.

Також у регіоні заборонили відвідування закладів позашкільної освіти та проведення у закладах освіти батьківських зборів, гуртків, факультативів, спецкурсів, а також групових екскурсій і поїздок.

Перевести усі школи на дистанційне навчання вирішили й в Одесі.

- Щойно провели засідання, на якому ухвалили рішення перевести всі школи міста від завтрашнього дня на дистанційне навчання у зв'язку з високим рівнем захворюваності на ГРВІ та COVID-19, - повідомив зам Одеського міського голови Павло Вугельман.

26 січня у Міносвіти рекомендували перевести 5-11-ті класи на "дистанційку" мінімум на два тижні. Відповідні рекомендаційні листи вже направлені до всіх навчальних закладів. Як повідомили в прес-службі Міносвіти, дистанційне навчання в 5-11-х класах рекомендується ввести у зв'язку зі «стрімко зростаючим показником захворюваності на COVID-19 у деяких регіонах».

Новини по темі: Коронавірус Карантин Школи