Завантажити ще

Синоптики дали прогноз погоди в Україні на лютий-2022.

Синоптики дали прогноз погоди в Україні на лютий-2022.
Фото: Максим ЛЮКІВ.

Погода в Україні у лютому 2022 року буде загалом стандартною для цієї пори року. Середня місячна температура в країні очікується в межах 0-5 морозу, на півдні Одеської області та в Криму - до 1 градуса тепла. Це близько до кліматичної норми. Про це свідчить довгостроковий місячний прогноз, розміщений на сайті Укргідрометцентру.

Місячна кількість опадів очікується 22-40 мм, у Карпатах, на Закарпатті та в горах Криму - 52-75 мм, що у більшості західних та південно-західних областей менше норми, на решті території країни – у межах норми.

Дані багаторічних спостережень свідчать, що у лютому середня місячна температура повітря становить 0-5 градусів морозу, на високогір'ї Карпат - 6 градусів морозу, на півдні Одеської області, Криму та Закарпатті місцями 1-4 градусів тепла.

Абсолютний мінімум температури повітря – 24-39 градусів морозу, на півдні Одеської області, у Криму - 15-23 градусів морозу.

Абсолютний максимум температури повітря-12-20 градусів тепла, у південній частині, на Вінниччині та Прикарпатті місцями 21-24 градусів.

Середня місячна кількість опадів становить 22-49 мм, на Закарпатті, у Карпатах та в горах Криму - 53-89 мм, на високогір'ї - 104-108 мм.

Раніше повідомлялося, що в Україну до кінця січня прийдуть морози до -21 градуса, а потім - одразу відлига.

Раніше ми писали про те, що штормовий вітер у Києві встановив рекорд швидкості - він виявився найсильнішим за 55 років. Також ми писали про температурні рекорди у Києві.