Завантажити ще

Астрологи назвали найнебезпечніше затемнення 2022 року: травневий "кривавий місяць"

Астрологи назвали найнебезпечніше затемнення 2022 року: травневий
Фото: REUTERS_Василь Федосенко

У 2022 році очікуються всього чотири затемнення : два місячні і два сонячні. Тим самим вони утворюють два коридори затемнень. Така ж картина спостерігалася у 2021 році, а любителі небесних явищ із тугою згадують рік 2020-й, коли затемнень було цілих шість.

Календар затемнень на 2022 рік

  • 30 квітня – сонячне затемнення;
  • 16 травня – місячне затемнення;
  • 25 жовтня – сонячне затемнення;
  • 8 листопада – місячне затемнення.

Таким чином, будуть сформовані два коридори затемнень: 30 квітня-16 травня та 25 жовтня – 8 листопада.

Обидва сонячні затемнення будуть неповними і закриють нашу зірку лише частково. А ось затемнення Місяця будуть повними, і двічі земляни зможуть спостерігати так званий "кривавий місяць".

Сонячні затемнення 2022 року: дати та де буде видно

30 квітня – часткове сонячне затемнення. Буде видно у Південній Америці, а також у південній та південно-східній зонах акваторії Тихого океану, у крайній південно-західній зоні акваторії Атлантичного океану та на деяких ділянках тихоокеанського узбережжя Антарктиди.

25 жовтня – часткове сонячне затемнення. Буде видно в Європі, на Близькому Сході, Центральній Азії та Західному Сибіру, а також на північному сході Африки. Затемнення розпочнеться на території Ісландії, а завершиться в районі Аравійського моря. Найбільша фаза часткового затемнення буде зареєстрована у Росії. Затемнення буде видно у 89 країнах та територіях.

Місячні затемнення 2022 року: дати та де буде видно

16 травня - повне місячне затемнення. Буде видно на більшій частині Північної та Південної Америки, Тихого океану, над Африкою та Європою.

8 листопада – повне місячне затемнення. Місяць пройде через центр тіні Землі. Це буде повністю видно над Тихим океаном, а також переважно Північної Америки, Австралією та Азією.

До речі, 13 липня відбудеться найближчий збіг фази повні з перигеєм орбіти. Тобто наш супутник опиниться на близькій відстані від Землі - і можна буде помилуватися на Супермісяць - найбільший повний Місяць цього року.

Затемнення-2022: що кажуть астрологи

На думку астрологів, що менше затемнень, то мирніше і спокійно мине рік. 2 сонячні та 2 місячні затемнення обіцяють рівні, без сильних потрясінь 12 місяців.

Періоди затемнень з давнини вважалися небезпечними та важкими часами. У ці дати збільшується кількість нещасних випадків та хвороб. Проте сучасні астрологи вважають, що затемнення не такі вже й небезпечні, якщо зустріти їх правильно.

Сонячні затемнення астрологи пов'язують із починаннями та новими справами. У цей період можна вчитися чогось нового, набувати корисних звичок і переїжджати. Також можна розпочинати любовні стосунки.

Місячні затемнення навпаки вважаються періодом завершення та кульмінації у справах. Часто у затемнення Місяця життя круто змінюється, людина переживає втрати чи несподівані придбання. Це гарний час для переїзду та зміни роботи. У дні місячного затемнення можна попрощатися з речами або людьми, які псують ваше життя.

30 квітня 2022 року - часткове сонячне затемнення о 23:28 за Києвом. Воно відбудеться у сузір'ї Тельця та змусить багатьох переглянути свої відносини з грошима та фінансовими питаннями та подарує шанс поглянути на життя по-новому та знайти джерела додаткового заробітку чи визначитись із пріоритетами.

16 травня 2022 - повне місячне затемнення о 07:14 за Києвом. Астрологи вважають, що місячне затемнення у сузір'ї Скорпіона – один із найнебезпечніших днів року. Воно може найсильніше позначиться на людях останньої декади знаків Тельця, Скорпіона, Лева та Водолія. Цього дня слід роздати борги та уникати великого скупчення людей.

25 жовтня 2022 року - часткове сонячне затемнення о 13:49 за Києвом. Сонячне затемнення у Скорпіоні допоможе знайти вирішення давньої проблеми. Цього дня можуть розкритися таємниці та секрети не лише чужі, а й ваші, а люди покажуть свою справжню натуру. Напередодні затемнення варто звільнитися від зв'язків і відносин, що зжили себе, і позбутися непотрібних речей.

8 листопада 2022 року - повне місячне затемнення о 13:02 за Києвом. Це затемнення торкнеться фінансового боку життя. Можливо, як і придбати, так і втратити щось цінне. Цього дня добре складати плани та цілі на майбутнє.

Затемнення в 2022 році: що робити в ці дні і чого уникати

У періоди затемнень спокій та розважливість стають вашими головними помічниками. Приймайте зважені рішення, помилки в цей день можуть мати довготривалі наслідки і затягнуться не на один рік. У період місячних затемнень підвищується можливість конфліктів, тому краще звести спілкування до мінімуму. Значні зміни можуть торкнутися тих, чиї планети та точки гороскопу народження зачеплені точками затемнення.

У цей час варто заспокоїти свій розум, тому що нескінченні кидання призводять до неправильних рішень. Це важливо, оскільки помилки в період затемнення можуть мати вплив на ваше життя ще багато років. Перед тим, як приймати рішення в цей період, задайте собі два простих питання: Чи займатимуся я цим наступні 18 років? Чи ризики я прорахував?

Бережіть своє психологічне здоров'я, тому що під час затемнення можливі неконтрольовані сплески емоцій. У період місячних затемнень це у себе тягне агресію, скандали тощо. Тому краще зверніть увагу на побутові речі.

Також слідкуйте за тим, що ви їсте під час затемнень. Краще відмовитись від важкої їжі ще хоча б за день до затемнення.

Під час затемнень не можна :

  • приймати важливі рішення;
  • розпочинати нове;
  • брати в борг і позичати;
  • приймати імпульсні рішення;
  • міняти роботу;
  • наводити хірургічні втручання.

Раніше ми публікували розклад найкрасивіших зорепадів на 2022 рік.