Завантажити ще

У США журналістка продовжила вести прямий ефір після того, як її збило авто

У США журналістка продовжила вести прямий ефір після того, як її збило авто
Фото: кадр з youtube.com/watch?v=3bH3iLqP4eI&t=47s

Інцидент стався із кореспонденткою WSAZ-TV - афілійованого з NBC телеканалу в Хантінгтоні Торі Йоргей. Все почалося з того, що дівчина, яка знаходиться на місці прориву водопроводу в місті Данбар, чекає виходу в прямий ефір, як раптом її збила машина, що проїжджала.

Камера зафіксувала момент аварії, але також упала на землю. Вже за кілька секунд після аварії журналістка почала говорити.

- Мене щойно збила машина, але я гаразд. Я гаразд... Так, це прямий ефір! Взагалі, мене вже збивала машина в коледжі... Я така рада, що зі мною все гаразд, - завила Йоргей, встаючи з асфальту і піднімаючи камеру.

Хтось із перехожих за кадром запропонував їй допомогу, але кореспондентка подякувала та відмовилася. Пізніше вона повідомила, що це якраз її останній тиждень роботи на цьому телеканалі. Згодом продовжила свій репортаж.

Раніше зіркою соцмереж став хвіст кота заступника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка. Геращенко виступав на прямому включенні, коли в кадрі раптово з'явився пухнастий хвіст, який повністю закрив обличчя заступника міністра. Незабаром у кадрі з'явився сам пухнастик. Геращенко спочатку спробував непомітно посунути тварину, але потім узяв її на руки.

Новини по темі: Відео Ютуб відео приколи