Завантажити ще

Екс-радника голови ОП Олексія Арестовича додали до бази «Миротворця»

Екс-радника голови ОП Олексія Арестовича додали до бази «Миротворця»
Фото: facebook.com/alexey.arestovich

Базу "Миротворця" поповнив екс-радник голови ОП Олексій Арестович як "професійний провокатор", який "свідомо підриває обороноздатність України шляхом деморалізації збройних сил".

Українського експерта та блогера також звинувачують у «дискредитації державних органів влади та управління» і в «участі в актах гуманітарної агресії проти України». Як доказову базу до досьє Арестовича приєднано понад 100 скріншотів публікацій у ЗМІ та коментарів у соцмережах. Як заставний знімок обрано фото блогера у сукні та жіночій перуці.

Про те, що Арестович звільнився з посади позаштатного радника голови Офісу президента України Андрія Єрмака та з посади спікера української делегації у Тристоронній контактній групі (ТКГ) щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, стало відомо 17 січня. За словами блогера, він пішов «з особистих причин».

Олексій Арестович обіймав посаду позаштатного радника голови Офісу президента зі стратегічних комунікацій у сфері національної безпеки та оборони з 1 грудня 2020 року. З 28 жовтня 2020 року був спікером делегації України у ТКГ з Донбасу.