Завантажити ще

У Дніпрі живе собака, який претендує на звання найстарішого в Україні

У Дніпрі живе собака, який претендує на звання найстарішого в Україні
Фото: .facebook.com/vetclinicanarabochei.

У ветеринарній клініці Дніпра "На Робітнику" 13,5 років живе собака Тяпа. Ветеринари підрахували, що їй уже понад 19 років. Про це повідомили у Фейсбуці клініки.

- Ми хотіли б, звичайно, знайти таку лабораторію, яка могла б точно визначити її вік. Бо в Україні собака, яка найбільше прожила, була такса Нора. Вона прожила 19 років 8 місяців та 18 днів, - сказано у пості.

Ветеринари познайомилися з Тяпою у 2006 році. Тоді Тяпу лікували від ускладнень після ампутації задньої лапи. У результаті собака залишився жити у лікарні.

- Незважаючи на свій вік, Тяпа перебуває у добрій формі. Вночі, коли клініка закривається, у розпорядження Тяпе надається велика територія клініки, де вона допомагає черговому персоналу, - зазначили у клініці.

Тяпа має друга Сергія. Протягом 13,5 років він майже щодня приїжджає до Тяпи після роботи, незважаючи на погодні умови та свята.

- Вона щовечора чекає зустрічі з ним. Сергій не просто приїжджає подивитися, як вона, привезти ласощі, а й близько години гуляє з нею в районі клініки. Завдяки чому Тяпа у чудовій фізичній формі, незважаючи на те, що вона без однієї лапки. Весь цей час Тяпа знаходиться на його утриманні (хоча, звичайно, розуміючи ситуацію, що склалася, вартість послуг клініки знижена для Сергія і Тяпи), - поділилася ветеринари.

У соціальній мережі показали відео, де Сергій показує Тяпу та розповідає про знайомство з нею.