Завантажити ще

SpaceX вивела на орбіту ще 49 супутників Starlink

SpaceX вивела на орбіту ще 49 супутників Starlink
Фото: twitter.com/SpaceX

Американська компанія SpaceX Ілона Маска запустила ракету-носій Falcon 9, яка вивела на орбіту 49 супутників системи Starlink. Про це повідомляється на сторінці SpaceX у Twitter.

- Запуск ракети стався 18 січня о 21:02 за часом Східного узбережжя США (19 січня 4:02 за київським часом). Falcon 9 запустив 49 супутників Starlink на низьку навколоземну орбіту зі стартового комплексу 39A (LC-39A) у Космічному центрі Кеннеді у Флориді, – розповіли у компанії.

У компанії відзначили, що місія стала вже десятою для цього першого ступеня ракети-носія Falcon 9. Раніше вона вже сім разів виводила на орбіту супутники Starlink, а також GPS III-3, Turksat 5A, Transporter-2.

Спочатку запуск ракети-носія планували провести вранці 17 січня, проте його двічі відкладали через несприятливі погодні умови.

Starlink — проект створення системи супутників, метою якої є забезпечення глобального доступу до високошвидкісного інтернету. SpaceX вже запустила майже 1900 супутників у рамках проекту Starlink. Причому лише 2021 року було запущено майже 900 супутників.

Новини по темі: Космос SpaceX супутник